RUKAHORE_SHOP_BANNER

Co nabízí Praha na Halloweenský pátek 31.10.?

Poslední týden Října se v Praze rozhodně nese v znamení hip hopu. Již v středu a čtvrtek ovládne Lucernu DJ Wich se svou narozeninovou párty, která je téměř vyprodaná. Neušlo se ti? Nevadí!! Stav se v pátek, 31.10. v klubu Fatal na Žižkově, kde proběhne Horror Halloween vol. 5, na který tě srdečně zveme a přinášíme soutěž o 4x 1+1 vstupy! Tak honem, ať nic neprošvihneš!

Pokud jste fanoušky klasického, boombapového rapu, určitě si přijdete na svoje, stejně jako ti, co raději novější, elektronické zvuky, to vše a mnohem víc nabízí Horror Halloween vol. 5!

Celou akci odstartuje velký freestyle contest, za účasti několika vítezů Freestyle Battlů na HipHopKempu. Nebude chybět MC Riko, Šlapeto, Dee, nebo třeba Bohuš Dlm atd. ! Rozhodně o kvalitu nouze nebude, pokud máš pocit, že máš sám co nabídnout, rozhodně se přihlaš na halloweenfreestyle@gmail.com nebo osobně v den konání od 19:30! Registrovaní emcees samozřejmě vstup zdarma. V rámci contestu bude rozdáno několik hodnotných cen, trofeje ve formě pohárů pro vítěze, včetně hlavní ceny soutěže, sluchátek Sennheiser

O doprovod se postarají pak DJ's Ba2S a Watra, kteří budou hrát až do rána.

Následně vystoupí zástanci klasičtějšího rapu Dryll, pak Trutnovská veličina Austy.

Pozvolný přechod do mixu hip hopu a funky, raggae, soulu nebo r'n'b a svou show předvede MC Zachy v spolupráci s DJem Pretem.

A na závěř hlavního bloku shows připlouvá kapitán všech hvězdních kořábů, velitel pulzních hajzlů a ničitel rybokrysích emcees, Don Koulion a.k.a. James Cole!
V rámci Halloweenského večera čekej speciální kostým!

To, že se jedná o Halloweenskou akci je jasné, tudíž doporučujem přijet v kostýmu či masce, jelikož se o půlnoci bude losovat soutěž o nejlepší masku, který vyhraje příjemné ceny.

Toto vše za příjemných 150 korun, ale pokuď raději používáš mozek než peněženku, máme pro tebe v rámci bbaráku speciální soutěž!

Horror Halloween nabízí 4x 1+1 vstupy pro ty nejrychleší, co odpovědí na soutěžní otázku:

Jak se jmenovalo první album Jamese Cole-a?

a. Kapitán Láska

b. Teritorium

c. Frekvence P.H.A.T.

Své odpovědi posílej na email soutez@bbarak.cz, jako předmět nezapomeň uvést "Soutěž Horror Halloween vol. 5" a v textu správnou odpověď, a 2 jména na guestlist! POZOR! Soutěž končí ve čtvrtek 30.10.2014 o půlnoci, vyhlášení vítězů proběhne ve 12:00 v pátek, 31.10.

Víťezové soutěže:

1. Jiří Kučera +1
2. Matouš Novák +1
3. Klára Vrbatová, Tomáš Voborník
4. Martin Hrušovský, Anna Nešpůrková

 

Sleduj novinky na oficiálním facebooku a doraž 31.10. do klubu Fatal na Žizkově!

20:00 - 21:00 = Hip-hop freestyle contest, open mic.
21:10 - 21:40 = Dryll.CZ/SK
21:40 - 22:10 = DJ's showcase, finále + vyhlášení vítěze Freestyle contestu
22:20 - 23:00 = Mc Austy (+ DJ Pret)
23:10 - 23:55 = MC zAchy [Art's](+ DJ Pret)
00:00 = Vyhlášení nejlepší masky/kostýmu večera.
00:05 - 01:05 = James Cole
01:15 - ??:?? = DJ Watra DJ BA2S (Open Mic)

 

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná