Chcete vstupy na čtvrtý ročník Hip Hop Žije? Prokažte znalosti a mohou být vaše...

Tak se nám to zase přiblížilo. V pátek 1., v sobotu 2. a vlastně i v neděli 3. července nebude v Čechách a na Slovensku žánrově důležitější místo než bratislavské Zlaté piesky, kde v oněch dnech proběhne již čtvrtý ročník festivalu Hip Hop Žije, na kterém budou z naší scény k zastižení i Refew, Maniak, DeFuckTo, Dj Wich, Marpo, Ektor či reprezentace Ty Nikdy.

Lístky v prodeji například zde.

Aktuální úroveň slovenské branže návštěvníkům předvedou Kontrafakt, L.U.Z.A., Moja Reč, Gramo Rokkaz, Majk Spirit, Separ, Strapo, Kali, Otis, Pil C, Elpe, Adiss, Zverina, Fobia Kid, Aless a spousta dalších (více zde), s tím, že každý večer zakončí headliner zpoza oceánu, jímž bude Pusha T, respektive Dj Premier. 

P.S.: Už jste si obstarali stáhli a poslechli mixy, které "Yao Ming slovenského deejayingu" a specialista na československé word cuty Dj Metys z Gramo Rokkaz nahrál kvůli jménům Dj Premier Pusha T?

Soutěž o 3 x 2 lístky na Hip Hop Žije 2016:

1. Jaký song z následující řady byste logicky vyškrtli?

a) The Next Episode
 
b) MC´s Act Like They Don´t Know
 
c) Nas Is Like
 
d) When I B on the Mic
 

2. Které jméno do zmíněné společnosti nezapadá už na první pohled?

a) Pusha T

b) Malice

c) Pharrell Williams
 
d) Dj Jazzy Jeff
 

Na dvě správné odpovědi čeká mail soutez@bbarak.cz do pondělí 27. června. Kromě předmětu HHŽ prosím nezapomeňte do zprávy přiložit i civilní jméno a rychlý kontakt na vás. Hodně štěstí!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná