Chcete vidět, jak se hip hopu daří a jak žije, zcela zdarma?

Nasty Nas sice už v roce 2006 hlásal, že "Hip Hop Is Dead", ale to, že to tehdy nebylo tak horké, dokládá i druhé pokračování slovenského festivalu Hip Hop žije, jenž se blíží jako každoroční hubnutí do plavek. Hutné beaty a náročné rýmy se totiž budou nedaleko Dunaje rozléhat ve dnech 27. - 29. června roku 2014.

Ještě dva roky zpět nemohl multiplatinový křikloun Dark Man X vycestovat z USA, což už nyní neplatí. Spolu s ním k přítomným promluví na největší akci svého druhu u našich východních sousedů kompletní slovenská špička, jíž doplní čeští bohatýři Orion, Ektor, Paulie Garand, Jay Diesel či Prago Union.  
 
Hollywoodem ošlehaný frontman kolektivu Ruff Ryders se sedmi sólovými alby, jenž je jako doma nejen na pódiu, ale i v celách předběžného zadržení, byl před pár lety přesunut na psychiatrické oddělení arizonské věznice poté, co u něj byla diagnostikována možná rozdvojená osobnost. Snad se v Bratislavě v závěru příštího měsíce probudí do té správné.
 
Pakliže si spolu s hlavním protagonistou letošního ročníku toužíte zakřepčit hymny "Lord Give Me a Sign", "Party Up (Up In Here)", "We Right Here", "What They Really Want" či "X Gon´Give It To Ya" zcela zdarma, pokračujte ve čtení, protože existuje šance, že se vám to může povést právě díky bbarak.cz.
 
Soutěž o 6 lístků na fest Hip Hop Žije:
 
Za co dosud nebyl Dark Man X zatčen?
 
a) za překročení rychlosti
b) za jízdu bez řidičáku pod vlivem marihuany
c) za nelegální držení drog a zbraně
d) za falšování dokladů
e) za výtržnosti a pokus o podvod 
f) za obnažování se na cenách Grammy
g) za krádeže a týrání zvířat
h) za napadení policie
i) za vydávání se za agenta FBI pod vlivem valia
 
Správnou odpověď můžete posílat až do 15. června na adresu soutez@bbarak.cz. Jako předmět zprávy prosím uveďte Hip Hop Žije a v samotném mailu nezapomeňte dodat ani celé civilní jméno. Výherce budou po uzávěrce oznámeni v tomto článku a potřebné instrukce jim budou zaslány na jejich mailové adresy. Hodně štěstí!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná