RUKAHORE_SHOP_BANNER

Chcete na Hip Hop Kemp zdarma bez zodpovězení jakékoliv otázky či štěstí v losu?

Osm pódií. 96 hodin hip hopu. 499 interpretů a tisíce fanoušků žánru, který už je starý více než čtyřicet let. Přesně takový bude Hip Hop Kemp 2015, který už se v Hradci Králové uskuteční letos v srpnu podvanácté (první dva ročníky hostily Pardubice).

Pokud byste chtěli do neustále vylepšovaného Festivalparku ve dnech 20. - 22. 8. (warm up vypukne již devatenáctého) zavítat bez jakýchkoliv nákladů, což znamená, že byste dostali možnost vidět a slyšet jména jako PRhyme, Mobb Deep, Joeyho Bada$$e, Evidence, Gang Starr Foundation či Ghostface s Raekwonem zcela zdarma, server bbarak.cz vám dává možnost soutěžit o 8 vstupenek.
 
Oproti předešlým soutěžím po vás tentokráte nebudeme požadovat žádné znalosti. Stačí nám pouze napsat, proč byste si lupen na festival, který stanice CNN opakovaně zařadila mezi 50 nejlepších festivalů světa, zasloužili právě vy.
 
Na vaši odpověď se těší mail soutez@bbarak.cz. Do předmětu prosím napište HHK a kromě civilního jména na sebe nechte také kontakt. Deadline je stanoven na termín 12. srpna, po jehož uplynutí budou nejsympatičtější argumenty odměněni volným lístkem. Upřímnosti, originalitě a zapálení zdar!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

David Šnajdr
  • David Šnajdr
  • 19.14 dne 01.08.2015

nejde email:D

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná