Chcete lístky na poslední Spiritovu pražskou show před novým albem?

Poslední sobotu předposledního měsíce roku bude patřit pražské SaSaZu našich východním sousedům. Slavný hokejový obránce, kapitán Bostonu Bruins a nejvyšší hráč v historii NHL Zdeno Chára u toho sice s největší pravděpodobností nebude, nicméně vy být 29. 11. "in da building" můžete.

A co že se to bude v prostorách Holešovické tržnice dít? Majk Spirit a jeho hosté zavítají naposledy do naší metroole, než se frontman bratislavské Jednašestky pustí do nahrávání druhého sólového alba, které bude po jedné jedné z nejprodávanějších nahrávek branže "Nový človek" jedním z nejočekávanějších počinů příští sezóny.
 
Koko Najs si pro tuto příležitost pozval nejen H16, ale i Elpeho a Zverinu s Shomim, s tím, že během celé noci budou zodpovědní za hudební dramaturgii také Dj Roman Zámožný, DJ Grimaso a Dj Spin. Předprodej běží v síti Ticketstream od 250,- Kč, nicméně co takhle si společně s Bbarákem zasoutěžit o pár volňásků?
 
Soutěž o 4 volné vstupy do SaSaZu:
 
S kým dosud Majk Spirit nikdy nespolupracoval?
 
a) Orion
b) Dj Mike Trafik
e) DJ Wich
 
Správnou odpověď směřujte na mail soutez@bbarak.cz do pátku 28. 11. Jako předmět uveďte Spirit a kvůli guestlistu nezapomeňte připsat ani celé civilní jméno. Výherci budou o výhře a jejím převzetí informováni mailem. Hodně štěstí!
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná