Chceš lístky na jednu z posledních Open Air akcí roku s Prago, Egem a dalšími?

Již třiadvacátý ročník hudebně divadelního festivalu Mezi ploty proběhne mezi 26. - 27. zářím. Vedle dalších kapel vystoupí z rapového křídla na pódiích v areálu léčebny v pražských Bohnicích například Ego, Prago Union či Rest a Fatte. Zajímavostí je, že právě zástupci českého a slovenského hip hopu se ve většině případů zřekli nároku na honorář. Vy nám ale lístky zdarma na celou akci neodmítnete, ne?

 
Mezi účastníky žánru navštíví Mezi ploty také MC Gey, Orion, Prago Union, James Cole nebo Lipo. Ze seznamu, který jsme publikovali v předchozím článku, odpadl pouze Ektor. Vedle dalších aktivit je součástí programu také například divadlo a další. Více informací včetně kompletního line upu naleznete na oficiálních stránkách festivalu.
 
Šanci vidět jednu z posledních Open Air akcí před začátkem klubové sezóny mají nyní ti z vás, kteří správně zodpovědí soutěžní otázku položenou níže a své odpovědi zašlou nejzpozději do půlnoci 22. září na soutěžní email soutez@bbarak.cz. Jako heslo uveďte Mezi ploty soutěž a nezapomeňte připojit své jméno a příjmení. Hodně štěstí!
 

Domovem kterého z vystupujících MCs byly v minulosti pražské Bohnice, kde akce probíhá, a na které autor ve své tvorbě odkazoval?

 
A) Kato
B) Refew
C) Rest
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná