Chceš jít zadarmo do kina na příběh členů N.W.A.?

Příběh, který má za sebou historii srovnatelnou se zkratkou A.C.A.B. Čtyři výtečníci, kteří ovlivnili jednu nespokojenou generaci afroameričanů. Eazy-E, Dr. Dre, Ice Cube a DJ Yella. V zámoří jejich příběh oživil sen o memoárech kultovních rapových kapel a znovu poukázal na tehdy diskutovanou otázku rasové nesnášenlivosti. Jak ho přijme české publikum, zjistíme 17. září. A ty máš možnost být jeho součástí...

 
Když v srpnu proběhla zámořská premiéra snímku "Straight Outta Compton", nikdo si nesliboval mimořádný finanční úspěch, který následoval. Že se nebude jednat o "další hiphopový film" v řadě, naznačil i Dr. Dre, který se kvůli filmu rozhoupal k vydání sólovky "Compton" po patnácti letech. A i ta se setkala s poměrně kladným přijetím. Nejen díky těmto úspěchům byly nedávno oznámeny práce na pokračování příběhu "Dogg Pound 4 Life".
 
Pro deset z vás jsme přichystali lístky na premiéru snímku, která se koná 17. září v kinech Cinestar. Pokud chcete vidět, co nastartovalo kariéry Dr. Dre, Ice Cubea a pohřbilo Eazyho-E, stačí odpovědět na otázku níže a zaslat nám odpověď na emailovou adresu soutez@bbarak.cz nejpozději do 15. září. Jako předmět stačí uvést: Straight Outta Compton CZ soutěž a připojit své jméno.
 

N.W.A. publikum řadí do kategorie gangsta rap. Jak nazývali svou tvorbu členové kapely?

a) Riot Rap
b) Racial Rap
c) Reality Rap
 
Správná odpověď byla c) Reality rap a po dvou univerzálních lístcích do Cinestaru dostali Jan H., Andrea L, Jiří P., Eva S. a Marie D. Gratulujeme. Další soutěž se bude týkat lístků na fest Mezi ploty s bohatou rapovou účastí.
 
Straight Outta Compton
Premiéra: 17. 9. 2015
Režie: F. Gary Gray
Scénář: Jonathan Herman, Andrea Berloff
Kamera: Matthew Libatique
Hudba: Joseph Trapanese
Hrají: O´Shea Jackson, Corey Hawkins, Jason Mitchell, Paul Giamatti, Aldis Hodge
 
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná