RUKAHORE_SHOP_BANNER

Chceš jít na Big Seana zadarmo?

Už v neděli 14. června se v pražském Lucerna Music Baru premierově představí Big Sean, a to v rámci Dark Sky Paradise Tour. My vám nyní přinášíme soutěž ve spolupráci s Fource Entertainment o čtyři vstupy, které si rodělí dva z vás.

Detroitský rodák už nějaký ten pátek kolem sebe děla pořádný humbuk. Po seznámení s Kanye Westem v rádiu a následném upsání ke G.O.O.D. Music se Seanova kariéra rozjela s Finally Famous: The Mixtape v roce 2007, po němž následovali další dva. Na debutu z roku 2011 je znát dohled Westa a velká produkční účast legendárního No I.D.. Album mu rovněž vyneslo cenu televizní stanice BET za objev roku. V dalším roce stihl na tour objet celý svět a během deseti zářijových dní vydat mixtape Detroit a spolu s kolegy z nahrávací společnosti i desku Cruel Summer. Nejde zapomenout na největší singl z této kompilace "Mercy", který baví dodnes a snad ani nepřestane.

Rok 2013 byl ve znamení druhé desky Hall Of Fame. která mě osobsně moc neoslovila, až na singly "Guap" a "Switch Up" s hostujícím Commonem. Pravou klasiku však vydal až letos koncem února. Album Dark Sky Paradise je top. Masivní produkce a Seanova flow i jeho hostů jdou ruku v ruce. Vytváří skvělou nahrávku a dávají ji potencíál k velkému úspěchu. Tomu ještě napomáhají ideálně vybrané singly.

Ostatně o tom se můžete přesvědčit osobně už tuto neděli 14. června 2015 v pražském Lucerna Music Baru. Lístky lze sehnat za 570 Kč na GoOut.cz a nebo v síti Ticketpro. Pokud lístky ještě nemáte, můžeme vám pomoct se tam dostat zadarmo. A jak? Stačí když na email marek@roadsound.co.uk zašlete správnou odpověď na níže položenou soutěžní otázku. Do předmětu napište BIG SEAN a nezapomeňte přidat své jméno. Dva výherci dostanou dva vstupy a kontaktováni budou v pátek večer.

Soutěžní otázka: Kdo si zahrál trenéra v klipu "I Don't Fuck with You"?

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná