Chceš dva vstupy na Flatbush Zombies a The Underachievers?

Tak už jen něco málo přes týden a máme tu zájezd z Beast Coast. Flatbush Zombies a The Underachievers a.k.a The Clockwork Indigo přijedou představit nejen společný projekt, ale i svou vlastní tvorbu. My vám teď přinášíme možnost vyhrát dva vstupy!

Za pět let existence stihli Flatbush Zombies ze svého jména udělat pojem, a to mají "pouze" dva mixtapy na kontě. Z toho prvního, D.R.U.G.S. neboli Death and Reincarnation Under God's Supervision, pochází úspěšné singly "Face Off" nebo "Thug Waffle", s nímž si získali dostačující popularitu na slibný začátek kariéry. Běhen roku stihli spolupracovat se jmény, jako je Danny Brown, A$AP Rocky, RZA, Juicy J a nebo Joey Bada$$. Rok nato přišel další vysoce kvalitní tape BetterOffDead. Nyní udajně pracují na svém prvním EP.

The Underachivers rozjeli svou kariéru v roce 2011. Oproti zombíkům stihli vydat dva mixtapy Indigoism a Lords of Flatbush v roce 2013 a album Cellar Door: Terminus ut Exordium o rok poté. To vše vyšlo u labelu Flying Lotuse - Brainfeeder. Známý producent je prý chtěl u své společnosti po dvaceti sekundách poslechu jejich tvorby (my se mu ani nedivíme). Oba členové mají na kontě rovněž vlastní mixtapy a v současné době pracují na desce číslo dvě. 

The Underachievers i Flatbush Zombies se znají už delší dobu, přeci jen jsou ze stejné čvrti. První oficiální spolupráce přišla v březnu 2013 v podobě singlu "No Religion". Nedlouho po vydání debutu The Underachievers bylo oznámeno společné tour těchto crew, pod společným názvem Clockwork Indigo. Stejnojmenné EP následně přišlo loni v říjnu. 

Nyní přijíždí (konečně) i do České Republiky. Příští sobotu nastane v pražském klubu Roxy apokalypsa, u níž nemůžete chybět. Jednomu z vás pomůžeme dvěma vstupy zdarma! A jak? Stačí poslat odpověď na soutěžní otázku se svým jménem na email marek@roadsound.co.uk a do předmětu napsat CLOCKWORK INDIGO. Odpovědi posílejte do čtvrtka 2.4.2015 do 17:00. Následného vítěze přidáme do toho článku a na náš Facebook

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje režisér filmu, podle něhož je inspirovaný název společného projektu a EP Flatbush Zombies a The Underachievers?

Odpověď na soutěžní otázku: Stanley Kubrick (Clockwork Orange - Mechanicky Pomeranč)

Výherce: Michaela N.

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná