Chce někdo zažít "Simon Says" a řadu dalších bomb zdarma?

Rap Mayhem festival, jehož slavnostní výkop proběhne v pražském KD Vltavská v úterý 11. prosince a neprovede ho Jiřina Bohdalová, se nebezpečně přiblížil.
 
Nechci se opakovat, ale kandidát na klubovou akci podzimu proběhne za účasti vyslanců D.I.T.C. O.C.ho a A.G.ho, které doprovodí dvojice Heavy Metal Kings a v neposlední řadě také Pharoahe Monch, což je osobnost, která v průběhu kariéry neudělala špatné album. 
 
O to, abyste se necítili jako někde na trase mezi Philadelphií a New Yorkem, se postarají například Dj Flux, Revolta, Sodoma Gomora, Gramo Rokkaz nebo Ektor & DJ Wich, což je výběr, který už se ve stejném čase a na jednom místě hned tak nepotká.
 
Soutěž o 2 x 2 lístky na Rap Mayhem Festival:
 
Kdo není členem Gramo Rokkaz?
 
a) Decko
b) Lkama
c) Dame
d) Miko
e) Majself
f) Separ
g) Tono Suchota
h) Rebel
i) Danosť
j) Metys
k) Smart
 
Odpovídat můžete na tento mail až do 9. prosince. Uzávěrka je ve 21:00, s tím, že výherci budou kontaktování ještě ten samý večer. Nezapomeňte připsat ani celé vaše civilní jméno  a jako předmět zprávy prosím uveďte Rap mayhem festival.
 

Vyhodnocení soutěže:

Správná odpověď byla Majself. 

Dvakrát x 2 lístky na úterní indoor festival v pražském prostoru KD Vltavská vyhrávají čtenáři pechpee(at)seznam.cz a tremere1(at)email.cz. Gratulujeme!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná