Chaozz po letech zpět na pódiu? Můžeš tam být i ty s volňásky od nás

Hej BA2Sy, viděl jsi včera zprávy? Já jo a byl jsem zaskočenej faktem, že se svou starou smečkou budeš opět na majku. Jak je to možné? No stane se tak u příležitosti velké akce, která zasáhne v říjnu Prahu. Třešnička na dortu? Kurva, já sladký rááád. A je tu CHA-CHA-Chaozz…

No dobře, nechal jsem se unést, ale pokud jsi ve stejné věkové relaci, chápeš to. Legendární česká partička bude opět na pódiu a zapěje hity, ze kterých bude návštěvníky nostalgicky mrazit. Proč taky ne, je to už víc jak dvacet let, co některé skladby z jejich repertoáru zlidověly.

Stane se tak ku příležitosti světového finále End Of The Weak, které proběhne letos v matičce stověžaté. Týden zajímavých akcí zakončí mejdan 28. října v pražském klubu Meet Factory a kromě Chaozzu budou přítomni i Pio Squad. Podrobnosti nalezneš na fb události.

Vás bude ale zajímat také fakt, že je možné se na tento mejdan podívat zdarma díky naší soutěži. Na vaše správné odpovědi čeká mail soutez@bbarak.cz do neděle 22. října. Jako předmět zprávy uveďte Chaozz a kromě civilního jména prosím přiložte i rychlý kontakt na vás. Hodně štěstí!

Rozuzlení: Po dvou vstupech vyhrávají Martina M., Tomáš S. a Ali A.! Gratulujeme a všem zúčastněným vzkazujeme, že další soutěže dorazí brzy.

Soutěž o 3x2 vstupy:

1) Ve kterém klipu se v roce 2013 objevil Ba2s?

a) Ektor -  All in

b) DeSade - Sádismus

c) Rytmus ft. Momo a Separ - Škola rapu

d) Marpo - Tak kdo

2) Kdo nebyl nikdy členem Chaozzu

a) Fugaz

b) Pablo Diablo

c) Rusty

d) Rigor Mortiz

3) Jak se jmenuje poslední vydané album Prago Union?

a) Hrubej domácí produkt

b) Smrt žije

c) Dezorient Express

d) Vážná hudba

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná