RUKAHORE_SHOP_BANNER

Tono S. svádí hlasovací boj se Supou, Zlokotem, Vecem nebo Pra3x

Tono Suchota z domovské stáje Gramo Rokkaz zažil velmi plodný rok 2014, ve kterém nejprve se svou partou vydal desku „1“ a ještě před silvestrovským ohňostrojem stihli GR potěšit všechny své fans bohatou pětiletou rekapitulací všeho zásadního, co je na zvukové stopě prezentovalo. Mezitím si však ještě charismatický textař odskočil na boční projekt s Beyuzem nesoucí název „Návraty“. Právě ten si vysloužil v očích kritiků oslavné ódy a svojí výjimečnou kvalitou poukázal na schopnost vytvářet ojedinělá díla s unikátním obsahem.

Hlasování sedmého ročníku prestižních Radio_Head Awards už začalo a zástupci alternativních hudebních scén po celém Slovensku opět po roce zjistí, kterému projektu uplynulých dvanácti měsíců se nejlépe dařilo v rámci přízně posluchačské základny. Již dříve tuto cenu získali například Vec, Zlokot nebo Modré Hory. I letos se hlasuje o albu roku, singl roku, objev a debut. Tono Suchota není zrovna pozadu, neboť je nominován hned ve dvou kategoriích právě díky desce Návraty. Ve hře jsou se svými dlouhohrajkámi i Zlokot, Supa či Pra3x.

Deska Návraty zaujala nejen jako celek, ale i singlem Mrtvá chémia, které bude konkurovat opět Zlokot, ale i Vec & Škrupo nebo Supa. Hlasování běží na stránkách radiohlavy.sk a zatímco můžete dávat svému oblíbenci hlas, dostávají se Gramo Rokkaz do polovičky svého turné k pěti výročím fungování labelu, kterému se nevyhne ani Česká Republika. Již v pátek je na řadě Děčín a v sobotu Praha

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná