RUKAHORE_SHOP_BANNER

Sodoma Gomora má svou vlastní hospodu. Co čeká návštěvníky?

Sodoma Gomora otvírá novou kapitolu hudebního pohostinství, neboť v Praze nabízí svým fanouškům i lákavé posezení v příjemném prostředí. Samozřejmě je k dispozici občerstvení a možnost spatřit své oblíbené interprety naživo, potřást s nimi pravicí a polknout i něco ostřejšího. Na které adrese se ukrývá pub nejznámější české horrorcorové bandy?

Sodoma Gomora Pub je věnovaná především všem fanouškům stáje ZNK, kteří si na adrese Milíčova 25, Praha 3 (Žižkov) přijdou rozhodně na své. Prostory jsou vyzdobeny tak, aby se každý příznivec této hudby cítil jako doma a nasál atmosféru, kterou pro vás Sodoma Gomora připravila.

Otevřené dveře dokořán jsou již od 19. února a na tento měsíc je na tomto místě naplánován předkal před velkým koncertem v pražském klubu Storm. Všichni žízniví fanoušci mohou naplnit svá volátka lihem již od šestnácté hodiny a poté mohou vyrazit rovnou na koncert, neboť klub Storm je vzdálený pouze 250 metrů. Pokud tě zajímá více, můžeš kliknout na fb událost

Útulné zázemí na má svědomí polovička Sodomy Gomory alias DeSade, který si na svá bedra naložil skutečně velkou výzvu. Proč se k tomuto kroku vůbec odhodlal? „Protože Sodomagoři jsou výborný! Hnací motor. Proto jsem chtěl, aby měli domáckou hospodu. Já jsem rád, že se tu můžu potkat s lidmi, co jedou naší hudbu,“ prohlásil autor celého projektu.

Osobně mě zajímalo, zda má v hlavě i nějaké speciální plány na oživení zábavy v samotném lokále, proto jsem se nemohl DeSada nezeptat, jestli neplánuje pro návštěvníky nějaké speciální akce. „Jasně, třeba už zítra je speciální akce. Topless obsluha! Kozy, kozy, kozy!!! To chceme pravidelně každý čtvrtek, a k tomu ještě budeme výjimečně vařit. Třeba zítra tatarák. Jinak standardně nevaříme. Další program vymýšlíme. I nějaký scatch battly a další pi**vinky,“ dodává hrdý majitel DeSade.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná