Satoranský si "stěžuje", že se ve Wizards jede jen hip hop. Pokud tedy nepřijde Ovečkin a nevypne ho

Basketbal a rap k sobě mají o něco blíž než fotbal a opera, tenis a gothic nebo hokej a folk. A nejinak tomu je také v týmu NBA Washington Wizards, jehož součástí je od loňského roku také Tomáš Satoranský.

201 centimetrů vysoký rozehrávač potvrdil, že tamní známá esa jako John Wall, Jason Smith, Gortat Marcin, Ian Mahinmi, Otto Porterd či Bradley Beal jsou k hip hopu téměř přikovaní... 
 
"Poslouchá se hlavně hip hop, což je i moje muzika. Já mám styl ale dost proměnlivý, kdežto ostatní kluci jedou fakt jenom rap. Až se to člověku omrzí. Takže to řeším tak, že si  nasadím sluchátka a pustím si svoji muziku," pronesl na stránkách magazínu Superlife nejlepší tuzemský basketbalista let 2013 a 2014.
 
V novinářském prostředí koluje historka, že když byl basketbalový Washington v posilovně a ke cvičení jeho hráčům burácel rap, přišel útočník hokejových Capitals Alexander Ovečkin a vypnul to. Satoranský ještě ne až tak starou záležitost potvrdil.
 
Dvaatřicetiletého ruského hokejistu, jenž má na kontě tři tituly mistra světa a který se v NNL blíží k tisícovce odehraných zápasů, samozřejmě dobře znají i sympatizatni oranžového míče a vysokých košů. 
 
"To se stalo. Udělal to trochu z legrace. My jsme zrovna prohráli v posilce nás bylo pár a oni měli před zápasem. Bral to trochu s nadsázkou, ale ukázal, kdo je boss. I když nevím, jestli by to udělal i naší největší hvězdě Johnu Wallovi, ten s námi nebyl," ozřejmil v interview pro časopis Superlife pětadvacetiletý basketbalista s minulostí v USK Praha, Seville či Barceloně.
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná