Rozjetá kariéra Michajlova je nečekaně přibrzděna. Vrátí se z cely silnější?

Ještě před dvěma lety ho moc lidí neregistrovalo, ale poté následovala strmá cesta vzhůru. Dnes již prakticky každý narazil na pojem „Brno reprezent“ a Michajova, který dříve ještě působil pod pseudonymem Somar. Album „Ronin“ bylo v jeho kariéře průlomové, „Mezi řádky“ s Danielem a Marysem upevnilo jeho postavení. Rozjetý vlak byl však nečekaně přibrzděn.

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Již na zmíněném albu „Ronin“ bylo možné registrovat skladbu „Linka č. 98“, která poukázala na problémy Michajlova se zákony. Tehdejší křest alba dokázal pokrýt náklady za právníka a odškodné. Někdo by si po spálení prstů dal pozor, ale ne každý. Další problém údajně nastal v čase posledního ročníku Hip Hop Kempu a chladná cela byla již velice blízko. Štěstí tehdy stále opět u Michajlova, ale nelze ho škádlit věčně.

„Karma platí pro každýho. Dlouho jsem pokoušel štěstí, až se mi to nakonec všechno sečetlo i s úrokama. Proměnili mi podmínku a jdu sedět. Poslední koncert, kde mě můžete vidět, je 16. 6. na Votvíráku, další domluvený koncerty se ruší, doufám, že to chápete. Ještě vyjde pár tracků, kde jsem na featu a pár rozhovorů, kde to všechno vysvětlím podrobněji a kde se dozvíte další info o chystaným sólu, který stihnu nahrát. Vidíme se za cca 12-18 měsíců. Děkuju všem, co mě podporují, děkuju svým goodfellas, svoji rodině a největší dík patří mojí holce,“ šokoval Michajlov v pondělí odpoledne své fans na svém facebooku.

Ihned se strhla vlna solidarity a podpory. Jak již bylo zmíněno, Michajlov si dokázal získat početnou enklávu fanoušků, kteří si nyní budou muset počkat, než se jejich doyen vrátí z cely. „ …za tímhle klukem, kolegou a troufnu si říct i dobrým kamarádem budu vždycky stát. A to nejen proto, že mi pomohl znovu uvěřit v rap, ale vrátil mi chuť ho zase i tvořit!!! Díky Michale a drž se, dáš to jak pháán,“ napsal na sociálních sítí DJ Opia, který využil jeho talentu na poslední produkční desce „Jízdní neřád“. Facebook zaplavily chvíli po oznámení statusy „Free Michajlov“.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná