RUKAHORE_SHOP_BANNER

Nenech si ujít vernisáž fotek z Asie v rámci adidas NMD release party v pražském Queens shopu

Pražský Queens shop představí nový model adidas NMD, v rámci něhož bude Adam Bakay vystavovat svoje fotky z cest po daleké Asii. Přijď se podívat na nový model sneakers, díky kterým se ti bude cestovat jedna báseň, poklábosit o cizokrajných kulturách a ochutnat exotické chutě.

Adam Bakay je přesně ten typ člověka, který neposedí na jednom místě. Jeho vášeň ho totiž dostává do míst, do kterých by leckdo nevkročil. Pro monumentální fotku se nebojí vyšplhat na vrchol nejvyššího mrakodrapu v Hong Kongu nebo zaplout do temných zákoutí čínských slumů.

(c) adambakay.com

(c) sneakernews.com

Celou cestu ho doprovázely adidas NMD, díky kterým prošlapal na tisíce kilometrů bez úhony. Přesně pro to totiž byly stvořeny - aby dopravily každého nomáda bezpečně kamkoliv potřebuje. Jsi taky dobrodruh? Doraž na release party NMD a vernisáž Adamových fotek s názvem Run The World, kde si budeš moct prohlédnout a koupit NMD, pokecat s Adamem o jeho cestě napříč hedvábnou stezkou, ochutnat něco málo z asijského finger food a kdo ví, třeba to budeš zrovna ty, kdo bude příště vystavovat fotky ze svých putování.

Kdy? 8. dubna od 18:00

Kde? V pražském Queens shopu (U Půjčovny 6, Praha 1)

Více informací nalezneš na oficiální pozvánce události: https://www.facebook.com/events/1711289305795126/

Celé dvouměsíční putování i s povídáním si můžeš prohlédnout na stránkách Red Bull.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná