RUKAHORE_SHOP_BANNER

První hiphopová televize v ČR? BBR.TV rozjíždí svůj program na silvestra

Na počátku byla jen pustá myšlenka bez konkrétního cíle, ale pár džbánů chmelového loku pomohlo vykrystalizovat vizi, která nyní nabírá pevných rozměrů. Po několika měsících tvrdé práce redakce bbarak.cz vypouští svůj vlastní televizní kanál nesoucí název BBR.TV. První vysílací den je naplánován na čtvrtek 31. prosince 2015. Tvůrčí tým se v některých případech inspiroval již staršími pořady, které dříve na jiných televizích slavily divácký úspěch, a oblékl je do nového hávu.

Program BBR.TV

ČTVRTEK 31. PROSINCE 2015 

5.00 Machete 2
 
V krvavém zápasu o holý život za ukradenou přezdívku se představí  Danny Trejo a Johny Machette.
 

7.35 U poklady stál 

Dokument vypovídající o tuzemských interpretech, kteří jako první po svých shows na letošním ročníku Hip Hop Kempu navštívili výplatní kancelář a dožadovali se své odměny.

8.05 Lekce ruského jazyka pro začátečníky

V roli snaživého VIP žáka se vám představí zástupce stáje Hypna 808 Igor

8:45. Sextánka

Český romantický film. V hlavních rolích se objeví hned několik zástupců stáje Blakkwood. Na jedné straně je současná láska Sharloty a Lucase Blakka, na té druhé někdejší zlomené srdce Renne Danga.

10.00 Pustina 

Katastrofický studentský film mapující nedostatek mladých talentů na české scéně mimo Prahu a snahu přestárlých hráčů o nezaniknutí scény v jejich krajích. 

11:00 Silvestrovské derby

Fotbal pomineme. Blíže má k rapu basketbal a all-star utkání Východ proti Západu. Sergei Barracuda, Pastor a spol. v něm exhibičně vyzvou tým kolem Resta a Dje Maztaha.

11.45 Skalpel, prosím

Český detektivní pořad. Moderátoři Řezník a DeSade si do svého studia tentokrát pozvou již bývalého člena třebíčské formace Masový Wrazi El Maróna, který za vraždu svým oblíbeným nožem vyfasoval od brněnského krajského soudu 11,5 roku.

12.30 Náhodná setkání

Obálková metoda funguje i v zákoutích české scény. Umístili jsme skryté kamery do několika českých vyhlášených klubů a čekali, kteří „prvoligoví hráči“ přijdou se svými kapesnými a budou žádat americké interprety o spolupráce.

13.15 Partička silvestrovský speciál

Nahlédněme do kuchyně členů nejznámější tuzemské party Bigg Boss a podívejme se, jak spolu slaví poslední den v roce.

13.30 Stařec a moře

Česká adaptace slavné knihy Ernesta Hemigwaye. V hlavní roli se objeví zapadlý vlastenec a bývalý člen formace Naše Věc Scissal, který se rozhodne bojovat s osudem a v pozdním věku pracovat na svém prvním sólu.

15:30 Piráti z Karibiku
 
Originálními recepturami a značkami pravého karibského rumu vás provede Monsignor Separ
 
17:30 Muž na laně
 

Jen několik týdnů po premiéře úspěšného amerického životopisného dramatu se i čeští tvůrci vytasili s podobným snímkem. V hlavní roli můžete spatřit brněnského Tafroba, který se po desce "Katakomby" pokouší o restart své vyhasínající kariéry.

19:45 Taxík

Zábavným pořadem, který vznikl v Británii a pak se jako franšíza rozšířil do dalších zemí, tentokráte neprovedou Aleš Háma ani Monika Absolonová, nýbrž Marat. V pilotním díle mu nasedl do vozu pražský kolega Refew. Vydělá si alespoň "na kredit"?

20.15 Krásný ztráty

Talkshow s vybranými rappery o tom, jak rádi koncertovali mimo běžné tour a do společné pokladny labelů nepřinesly ani korunu. Začneme na startu abecedy u Adamů?

20.45 Táta lump
 
Na bohaté nadílky pod vánočním stromečkem vzpomínají děti československých rapperů. Pozvání přijali potomci Moma, Separa, Decka, Majselfa nebo Vladimíra 518. Na opačné straně barikády se pak představí děti Eurodela z Pio Squad, kteří chválí otcův projekt v Bangladéši.
 
21:15 Kam se poděla sedmá rota
 
V hlavních rolích oblíbené válečné komedie se představí všech sedm  členů slovenského komba H16.
 

23.45 Prásk! 

O tom, jak nejmenovaní kamarádi interpretů pouštějí informace do médií. Podívejme se na pět největších kauz tohoto roku, které měly zůstat pod pokličkou.

0.30 Hledání ztraceného času
 
Majk Spirit vás seznámí s cestou, kterou musel absolvovat, než nalezl svůj "Primetime".
 

1.45 Peříčko Special 

Zverina vám společně se Sárou Saudkovou a Janou Štefánkovou představí vycházející hvězdy československého porno průmyslu a ukáže vám, jak nejjednodušeji je zlákat domů.

2.15 AZ Kvíz

PSH navazují na svůj úspěšný videoklip a zkouší české interprety ze svých vědomostí. Kdo dokáže obstát v záludnosti a spojit tři strany pyramidy?

3.15 BBR.TV hledá talent

První castingové kolo proběhlo již během tohoto týdne v Praze a my vám přinášíme záznam zajímavých tváří, ale i hvězdné pěchoty. V porotě usedli již tradičně Matrix z Hroznové Lhoty a Štefan Lukáč alias Roko. 

4.00 Udělám cokoliv 

Do našeho studia jsme pozvali šest notoricky známých osobností scény, kteří se pokusí obhájit všechny své nepopulární kroky, jak se dostali k moci.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná