Okopávaná mezi francouzskými ikonami? Na Biggiho a 2paca to zatím nemá, ale letadla to zpozdilo

Celý svět již přes týden řeší nové album Eminema a fakt, že ostře zajel do celé řady hudebních kolegů. Takový MGK si to nenechal líbit a poslal mu velice výstižnou odpověď. Nebudeme nyní řešit, kdo v tomto závodu je blíže cíli a kdo má více pozornosti na sociálních sítích, ale spíše poukážeme na fakt, že to není jediný boj, který hoří na mapě naší planety. O velice vtipný moment se před měsícem postarali velikáni ze země galského kohouta.

Na francouzské scéně je horko a asi v dohledné době k ochlazení nedojde. Samozřejmě, že v tom má prsty opět Booba, který je znám nejen díky svým veleúspěšným deskám, ale i častým beefům se zbytkem scény. Stává se tak již od dob Lunatic, kdy si bral na paškál kluky z IAM a Psy 4 de la Rime.  Postupem času si vyšlápl i na La Fouineho a asi nejvýraznější přestřelku měl s Rohffem, kdy tuto rivalitu v zemi pod Eiffelovkou často přirovnávali k rozepři 2Paca s Biggiem Smallsem.

Booba není žádným mladíkem, přesto mu v žilách vře horká krev. Ve svých 41 letech si tentokrát vyšlápl na Kaarise, další velkou osobnost francouzské scény. Zajímavý fakt, neboť tito dva k sobě měli v minulosti velmi blízko a nahráli i několik skladeb. V roce 2012 jeli spolu i tour „Kalash“.

Problém nastal o rok později, kdy Booba vedl válku s již zmíněným Rohffem a  Kaaris ho v tomto boji nepodpořil. Začaly se rojit spory a vzájemná nedůvěra, která vyústila k několika peprným poznámkám ve skladbách obou interpretů. Ta vygradovala na začátku srpna na hlavním letišti v Paříži, kdy si oba vjeli do vlasů za účasti svých nohsledů.

Podle vícera zdrojů bylo na místě policií zatčeno celkem 11 osob. Booba se bránil v médiích slovy, že incident nezačal a reagoval pouze v sebeobraně, druhá strana zase tvrdí, že byla vyprovokována a dokazuje to prý i videozáznam. Díky tomu byl zrušen koncert  Booby v Barceloně a některé plánované odlety na pařížském letišti nabraly i půlhodinové zpoždění.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná