RUKAHORE_SHOP_BANNER

Netradiční předměty, aneb co všechno dokážou tuzemské tváře prodat pod svým jménem

V hudebním průmyslu se točí pořádný balík peněz. Nejinak je tomu i v českém rapovém podhoubí, přestože je veřejností mnohdy podceňováno. Trh cílící především na mladé posluchače nemusí nutně jen prodávat desky a vydělávat na koncertech. Doprovodným produktem jsou i další předměty, které si fanoušci mohou pořizovat. Nemáme teď na mysli trička, mikiny nebo čepice. Podívejme se na zajímavé netradiční předměty, které tuzemští hráči dokážou prodat pod svým jménem.

Prodat se dá dneska opravdu úplně všechno. Například v shopu Paulieho Garanda kromě látkových tašek i trenýrky, jejichž design navrhl MC Gey. Samozřejmostí jsou pak dnes i kryty na telefon nebo stylové ponožky. To vše je však stále v normách. Pokud bychom začali brouzdat v extrémech, stačí připomenout novou desku IF „Stop Play“, která vyšla nejen na CD a vinylu, ale i na kazetách. Kdo z vás má dnes doma ještě kazeťák? Ceníme v tomto případě humor, kterým nás zlínská stáj zásobuje.

Když už jsme u těch podivných ulit a schránek, nelze zapomenout i na poslední produkt ústeckých veteránů ze Severské dvojky. Ti svůj poslední dlouhohrající materiál nabídli ve speciální limitované edici sádrového odlitku, se kterým vám servírovali i štětce s barvami a čekali, jak si vaše tvůrčí blaho pochrochtá při tvorbě obalu. Na shopu stáje Hypno 808 pak může vybrat z celé řady přívěsků s holubem. Nápad Huga Toxxxe je i po letech od uvedení na trh stále hojně vyhledávaný. Co se však nejvíce vymyká zaběhlostem trhu? Není to ani kožený pásek s logem ostravské bandy AK.

4) Ty Nikdy pláštěnka

Na koncerty zlínské stáje Ty Nikdy můžete vyrazit téměř za každého počasí. V mínus třiceti to zatím posychrované příliš není, pokud nemáte vlastní elektrickou dečku, ale pokud bude pršet, můžete využít pláštěnku nejen s logem samotné stáje. V rudém provedení je dispozici i logem „Rap“, což značí předposlední regulérní placku IF. Originální produkt je cenově příznivý a po složení se vám vejde do kapsy.

3) Smack 1 vodka

Velmi oblíbeným druhem alkoholického nápoje je vodka, pro někoho ve slovníku označená jako „ruská minerálka“. Přestože bychom si mysleli, že svou ohnivou vodu přivede jako první na scéně Igor, volba padla na držitele dvou Andělů Smacka. Ten se v těchto dnech vytasil se „Smack 1 vodkou“, kterou si můžete pořídit v dárkovém balení za 1250 peněz. Ohlasy jsou zatím velmi příznivé, i když je autoři píší většinou až další den ráno.

2) Blakkwood Energy drink

Velký výběr má také ve svém shopu Blakkwood. Na jejich stránkách lze kromě klasického merche narazit i na kalendář s fotkami okouzlující Sharloty. Kdo by ho ve své dílničce také nechtěl. Největším překvapením je ale výroba energického drinku s jejich značkou. Na akcích se tento druh nápoje hojně mísí s různým druhem lihovin, ale zajímalo by nás složení jejich produktu. Že by to byla energie z koncertů mísící se s přídavkem potu po live show?

1) Bigg Boss podložka pod SPZ

Nejzvučnější tuzemská značka Bigg Boss nás zásobuje svými alby již celou řadu let. Label pod palcem jedné třetiny PSH Vladimira 518 si zakládá na kreativitě, kterou lze mapovat nejen v rapu, ale i v knižních svazcích či galeriích a zdech matičky stověžaté. Překvapivou položkou je pak podložka pod SPZ, která je již na jejich shopu vyprodaná, proto je možné usuzovat, že ji v Praze obléká nejedno auto. Že by se vsázelo na to, že při dopravním přestupku se oko postiženého zaměří právě na nápis pod poznávací značkou?

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná