Netradiční předměty, aneb co všechno dokážou tuzemské tváře prodat pod svým jménem Vol. 4

Asi jste mysleli, že jsme zapomněli, ale my nezapomínáme. Dali jsme si rok pauzu, abychom ve vší tichosti sledovali trh a čekali, až to přijde. Psát o krytech na telefony, vlajkách a klíčenkách by bylo jen slabým vývarem z kostky. Dvanáct měsíců je fuč, svět se stále točí a my utrácíme za nesmysly. Každého ukojí vynaložit finanční prostředky za něco jiného. Někdo jede na koncert, druhý chce mít v ruce CD, i když si ho nemá skoro už kde přehrát, jiní kupují vše, co čítá logo jejich koní. Rozhodli jsme se dát do kupy čtvrtý díl bizarních předmětů, protože jak už dobře víme, interprety dnes neživí jen hudební nosiče, koncerty a nelegální byznys.

5) Magazíny stop - teď začneme psát sami o sobě

Novinářský průmysl v našich končinách dostává na frak. Erudovaní pisálci se hledají jen stěží, informačnímu sdělení rozumí jen hrstka vyvolených. V době, kdy každý dostane na sociálních sítích vše pod nos a šíření vládne internet, je sebevraždou vydávat tištěný magazín. O to více, když cílí jen na fanoušky. Jaké jsou náklady, a dokáže se prodat alespoň tolik, aby tento byznys nebyl ztrátový? Zatímco Paulie je se svým Garand Magem opatrný a označuje ho za nepravidelně vydávaný, Marpo svým fanouškům po vyprodání O2 Arény věří a Troublezine bude vycházet čtvrtletně. Nabízí se dostatečně široká paleta témat, nebo se dočkáme jen pár čísel, než fantazie vytuhne jak inkoust v perech?

4) Sandále a ponožky? V létě k vodě v žabkách za Milion +

Na facebooku se loví Mulleti, ale to není všechno, co naší malou zemi v srdci Evropy reprezentuje. Jsou to i igelitové tašky v našich rukách a především pak ponožky v sandálích. Nová generace však jde po vzoru západu a preferuje žabky. To samozřejmě neznamená, že by po svých toulkách pošlapala stádo obojživelníků, ale větraná obuv je samozřejmě ideální pro horké letní dny. Když to tak sečteme, tak naši interpreti začali ve velkém tvořit nejen sezónní hudbu, ale i merch. Můžeme pak kvitovat žabky ze stáje Milion+, které z vás udělají velmi žádaný artikl u okolí. Asi by nás zajímalo, kolik je třeba prodat páru, aby to dalo Logicovi na to vysněné Bentley.

3) K vodě jsme se dostali, ale co v ní? Můžeme si pinkat Garandem

Kreativitě se meze nekladou. Po návštěvě eshopu libereckého patriota jsme si vybrali hned několik indiánských čelenek, které bychom mohli u táboráku aplikovat. Mnohem více naší pozornost upoutaly ale nafukovací míče do vody, které ocení každý, komu se nechce v mělkých lokalitách jen šlapat vodu. Obrácenou stranou mince je praktická flaška rap, kterou ocení téměř všichni. Ty Nikdy se vlastně kolem životodárné tekutiny motá neustále. Vše to možná začalo unikátní pláštěnkou, před nedávnem to pak korunoval Rest skladbou, ve které ji věnoval téměř tři minuty verbálního projevu.

2) K vodě bez osušky ani ránu, ostravský králík se hodí

Pokud se na vašich prstech objeví varhánky, je už asi na čase moře či rybník opustit. Nebudeme ale přeci na pláži postávat jak solný sloup a čekat, než slunce udělá svou práci s vysušováním. V minulosti nám bylo vytýkáno, že koncertní ručníky vnímáme na jiný účel, čehož si všimla zřejmě ostravská stáj AK a pro své fanoušky připravila unikátní plážovou osušku s logem labelu. Jak nám je na samotném eshopu správně razeno, musíme ji před prvním použitím vyprat, aby získala maximum savosti a nenechávala na kůži zbytky vláken.

1) Jen deset pokojů bude ukrývat hromový kus betonu

Po loňském velkém třesku se můžeme jen stěží domnívat, zda pražská stáj Bigg Boss stojí na scéně jako kus kamene. Několik tváří nám již v minulosti častokrát dokazovalo, že jejich srdce nejsou z ledu či skály a mají emoce. Kritika se dotýká každého, někoho více a někoho méně. Novinkou z tohoto labelu je pak betonový model loga, který vychází jen v limitované edici. No, pánové a dámy, kdo by nechtěl doma na výstavce takovýto kus betonu. Spěchejte, neboť autor modelu Adam Tureček vytvořil pouhých deset kusů. Nepochybujeme proto, že jej Vladimir 518 stejně jako některé komunistické stavby označí za architektonické skvosty. Podle ceny je je to pravděpodobné, neboť výtvorů za 4500 Kč by šlo z pytle cementu za kilčo udělat víc než trpaslíků na zahrádku. Jo, umění nepochopí jen buránci z Bbaraku.

Předešlé díly:

Netradiční předměty, aneb co všechno dokážou tuzemské tváře prodat pod svým jménem Vol. 3

Netradiční předměty, aneb co všechno dokážou tuzemské tváře prodat pod svým jménem Vol. 2

Netradiční předměty, aneb co všechno dokážou tuzemské tváře prodat pod svým jménem Vol. 1

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná