Netradiční předměty, aneb co všechno dokážou tuzemské tváře prodat pod svým jménem Vol. 2

Začátkem roku bylo řečeno vše podstatné, ale marketingový trh jde nezadržitelně kupředu. Pouhých pár měsíců stačí k tomu, aby toto téma mohlo být nově otevřeno. Možná jsme ani nechtěli, ale vy jste si o něj řekli sami. Píšeme pro vás, proto nasloucháme vaší poptávce. V našem hudebním průmyslu se točí pořádný balík peněz, ale otázkou je, zda je za prodaná alba, nebo za doprovodné předměty, který každý věrný fanoušek bere po deseti kusech útokem jak jogurty v Lidlu. Nemáme na mysli trička, mikiny nebo čepice. Podívejte se na druhý díl zajímavých věcí, které tuzemští hráči dokážou prodat pod svým jménem.

6) Nápojový průmysl? Kdy uvidíme rappery na plechovkách od piva?

Po rapu je obvykle hlad, ale interpreti si možná myslí, že spíše žízeň. Na jejich koncertech můžeš jejich tvář vidět nejen na stagi, ale mocensky i ve své ruce. V prvním díle jsme vás informovali o energetických plechovkách ze stáje Blakkwood, nyní jdeme ještě dále, neboť své nápoje má i Majk Spirit nebo Rytmus. Vladimír 518 pak spojil svou tvář s dlouhodobou spoluprací s Red Bullem. Výsledkem je plechovka, kterou sběratelé ocení stejně jako podobné limitovky při sportovních mistrovstvích. Anebo po použití stačí zmáčknout a vyhodit do krabice s hliníkem.

5) Krabička na cigarety? Není Problem

Pár týdnů již mají kuřáci v tuzemských hospodách smůlu v případě chuti zapálit si u stolu nikotinový váleček. Někteří provozovatelé se vztekají, že mají lokály prázdné a na cedule na ulicích píšou slogany „kde jste nekuřáci“, Strongbow nás pak v televizi masíruje reklamou, jak z nevyužitých popelníků můžete udělat vkusný květináč. Slovenská stáj Není Problem však na kuřáky myslí i přes omezování státem a za necelých osm éček si můžete pořídit stylový černý obal na cigarety vyrobený z hliníku.

4) Raketa tety Blanky místo pepřáku?

Když bych odbočil lehce od tuzemských rapperů, tak na stránkách Ruka Hore jsem nalezl možnost objednat si například propisku, hrnek, deštník, ale i rámeček na fotku s logem Richarda Müllera, u Bigg Bossu je možné si opět pořídit před pár měsíci ještě vyprodanou podložku pod SPZ. Hurá, hned důvod udělat si řidičák. Naši pozornost však upoutala tzv. „Raketa tety Blanky“, kterou nabízí Mafiarecords za 590 Kč. Pokud byste si tuto drsňačku omotali ostnatým drátem, můžete si na skládce hrát na konec světa a být chvíli Neganem ze seriálu Walking Dead.

3) Co si nezapomenout doma před cestou k vodě

Vzhledem k tomu, že venku je vedro na chcípnutí a většina z nás tráví volný čas u vody, je vhodné se podívat také na věci, které si můžete vzít na koupání sebou. Zatím jsem nezahlédl opalovací krém od Suverena nebo žabky Majka Spirita, ale ručníky letos frčí. Nabízí je například Smack, ale i ostravská stáj AK. U Blakkwoodu je pak možné si zakoupit sluneční brýle, podobný sortiment nabízí celá řada shopů našich oblíbených interpretů. Hodil by se také možná velký slunečník, ale to už bych jim moc radil. Schválně, které hvězdy to tu čtou a nabídnou to jako první.

2) Tanga od Řezníka? Záměr možná nebyl dělat je ženám na míru

Stáj ZNK je notoricky známá svým smyslem pro černý humor. Podle toho, jak znám Řezníka a jeho parťáky, nebyl tento produkt šitý na míru ženských boků, ale třeba se mýlím. Možná jsou tyto slušivá tanga dělaná opravdu pro bobry drahých poloviček všech Sodomagorů. Bude zajímavé sledovat, zda se nějaká z fanynek na koncertě ukáže v první řadě s touto parádou. Ženských poprsí jsme již viděli za ty roky na jejich shows více než dost.

1) Barracudova tetování? To už je téma téměř na samotnou knihu

Dneska už nemusíte sedět deset let v tvrdým kriminálu, aby se vám na těle objevilo nějaké to tetování. Společnost si již na tento módní doplněk zvykla a nikomu už příliš nevadí, když vidí kolemjdoucího, který na první pohled vypadá jak omalovánka. Přední český tatér Fisher je dvorním výtvarníkem ostravské stáje AK. Zajímá tě, co má na svém těle Sergei Barracuda a co tyto obrázky vlastně znamenají? Nejen to vám vysvětlí unikátní kniha „Stories Of The Sleeves“. 

Už jsi četl první díl?: Netradiční předměty, aneb co všechno dokážou tuzemské tváře prodat pod svým jménem

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná