Nejdůležitější breakdance soutěž poprvé u nás, mají Češi či Slováci šanci na pařížské finále?

„Nejdůležitější breakdance soutěž na světě“, tak ji označují samotní organizátoři. Víte, o čem je řeč? Red Bull BC ONE je tu pro každého milovníka breakdance. Prostřednictvím této události o sobě dá každým rokem vědět tisíce tanečníků po celém světě. Kvalifikace probíhá na různých místech naší planety. Letos prvně se uskuteční v České republice, a to v Praze 24. května.

Rock Opera v holešovické tržnici bude v květnu svědkem velkolepé show, kdy se na vlastní oči přesvědčí, co všechno lze dokázat s lidským tělem, kolikrát si b-boys sáhnou až na hranici svých možností. Přihlásit se může kdokoli z Čech nebo Slovenska, přičemž ten nejlepší postoupí do mezinárodního kola, kde narazí na vítěze z kvalifikací dalších zemí.

Soutěžit se bude v tzv. K. O. battlu, kdy každému náleží tři pokusy, aby v souboji porazil svého soupeře. Originalitu a celkové provedení zhodnotí b-boys, kteří se právě sami v minulosti do světového finale Red Bull BC One probojovali, Lil G z Venezuely, Kleju z Polska a Robin z Petrohradu. Hudbu zajistí ruský DJ Smirnoff a akcí provedou slováci Pablo s Osťou.

Red Bull BC One slaví deset let od svého prvního světového finále, a tak může mít Paříž letos o to větší radost, že ho přivítá na podzim právě ona. Je možné, že v rámci výhry v kvalifikacích se do města lásky či módy podívá někdo z vás.

Do pražské kvalifikace se můžeš registrovat od třetího dubna, ale pozor, kapacita je pouhých sto míst. Více info zde.

Vstupenky dostupné v sítích Ticketportal.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná