Na allElements.net se rozjíždí contesty - šance pro tebe!

Přichází poslední měsíc v roce a s ním si pro vás webmagazín allElements.net připravil lahůdku. Pokud nevíte, o čem je řeč, když se řekne MC's Contest nebo Big Battle allElements.net, čti následující odstavec. Pokud víš, klidně ho přeskoč.
MC's Contest se týká těch, co se chtějí prosadit s mikrofonem v ruce. V každém kole je zadáno téma, ke stažení je instrumentálka. Soutěžící nahrají text, co napíší na dané téma, do instra a pošlou ho na adresu admin@allElements.net. Deadline je vždy stanovena. O vítězi je pak rozhodnuto porotou nebo hlasováním.
Big Batlle je soutěž pro producenty - na dané téma vymyslí instro a pošlou na stejnou adresu. Tentokrát je to ale trochu jinak.

MC's Contest číslo 10 vám tentokrát nabízí ke stažení instrumentálku od Kata z Prago Union! Téma je Jmenuju se... a deadline odeslání na admin@allElements.net je 24.12.2005. Vyloženě špatné příspěvky nebudou do soutěže zařazovány. O vítězi rozhodne Kato. Nechceme vyloženě represent tracky, ale vtipné, nadnesené lyrics. A teď to hlavní: vítěz Contestu bude moci nahrát svůj vítězný track v Katově studiu Strojovna! Track by měl mít délku něco kolem 3 a půl minuty, takže bude třeba instro nastavit.
V Big Battlu 3 je tentokrát jiný úkol - stáhnete si accapelu tracku Kandidát vět z alba Prago Union - HDP. K němu vytvoříte instrumentálku, takže jde o jakýsi remix contest. Deadline je také 24.12.2005, adresa, kam posílat je stejná. Zůčastněte se a ukažte, jestli ve vás něco je, čekáme, tohle je šance pro tebe! Instrumentálka pro MC's Contest nr. 10 - by Kato (Prago Union) Accapela pro Big Battle nr. 3 - by Kato (Prago Union)

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná