Lyrik se asi potýká s krizí středního věku. Co ukrývá jeho sbírka poezie?

Jen roky a zkušenosti ti mohou nabídnout rozhled, aby ses mohl začít ohlížet a přemýšlet, co bylo a co by ještě být mohlo. V patnácti můžeš nahrát dobrou desku, ale nebude plná nevšedních zážitků. Tehdy se zatím jen rozkoukáváš. Lyrik je tváří slovenské scény, která tu byla, stále je a ještě také bude. Člen formace Modré Hory se rozhodl vydat svou sbírku poezie. Co nám svým dílem nabídne?

Rozdíl mezi rapem a poezií je velký, a přesto také malý. V obou případech na sebe kupíš rýmy a chceš druhé straně něco říct, jen to hudební podání umělce možná o něco více svazuje. Lyrik již za ty roky svou jazykovou vybavenost předvedl, proto se nikdo nemusí bát, že by jeho kniha neměla hlavu a patu. Nemyslete si, že zavěsil mikrofon do stojanu a stane se z něj nyní legendární básník. „Naničhodný poet“ je pouze na osobitosti postavené dílo, které rozšiřuje obzory nejen autora, ale i těch, kterým se do rukou dostane.

Kniha „Naničhodný poet“ vychází již 15. prosince a v ten samý den můžete navštívit bratislavský podnik Fuga, kde bude dílo přivedeno na svět od sedmé hodiny večerní za účasti zpěvačky Ivany Mer nebo Dj´s CBD a Mariána Bencúra. V tomto případě se jedná už o druhé literární dílo, ve kterém má letos Lyrik prsty, neboť před několika dny vyšla i kniha „Dobré slohy“ ve které spolu s Benem představuje fanouškům texty svých Modrých hor a také historky o jejich vzniku. 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná