Komu nemůže přijít Eurodel na jméno a kdo kopíruje Barracudu?

Virtuální svět fandí současnosti a jistým způsobem ji také ovládá. Tisíce lidí tráví na sociálních sítích podstatnou část svého času a neuvědomují si, že jim život utíká mezi prsty. Nákazy označené jako Facebook, Twitter či Instagram na nás prasknou mnohé a nejinak tomu je i v případě známých osobností motajících se kolem tuzemského rapu. Podívejme se tedy, co nám nabídl uplynulý týden.

Stáj Ty Nikdy se rozrostla o nového člena

V tomto případě jsme vás možná lehce zmátli, ale pravdou je, že většina z vás zcela jistě zaznamenala narození nového potomka. Před devíti měsíci se MC Gey činil a nyní známe již výsledek jeho práce. Není to tedy jen poslední deska „Rap Life“. Hold malému Hubertovi vzdali všichni členové stáje Ty Nikdy v čele s Ideou.

Hafner na castingu na nový díl Doby ledové

Slováci snáší zimu lépe než Češi. Zatímco my již měsíc klepeme kosu u krbu a stěžujeme si na venkovní mrazy, známé tváře slovenské rapové scény se koupou v Dunaji a přilehlých přítocích. V tomto případě jsme ulovili záznam Hafnera, který odložil svůj snowboard a vlezl si do řeky, kterou lemují ledy. Koho lze při tomto rozjímání ještě sem tam spatřit? Mezi největší otužilce patří také Lyrik H nebo Tono S.

Hlavní hrdina Řezníkova filmu již není mezi námi

Polovička Sodomy Gomory Řezník nás před několika dny zaskočil smutnou zprávou. Mezi námi již není hlavní hrdina jeho posledního filmu „Máma má raka“, který v létě vyvolal opět velkou vlnu emocí. Domácí posluchače tato zpráva zřejmě nezasáhne jako sebevražda Jackpota, ale i tak je slušné si zavzpomínat na některé hlášky zhlédnutím celého snímku.

Naše Věc možná do pár let ožije

Pamatujete ještě na časy lehce po začátku nového tisíciletí? Šalingradu vládla pevnou rukou partička svázaná názvem Naše Věc. Asi je již prakticky nemožné, aby tahle banda opět spojila síly a nahrála další regulérní placku, ale naděje může žít v jejich odkazu. Ten si vyrazil na hory a musíme přiznat, že nám toto foto připomnělo ihned film „S tebou mě baví svět“. V hlavních rolích zde hrají ratolesti Apoky a Opii.

Zverina razí svou značku i v gastronomii

Největší rapový svůdník v dějinách slovenského rapu zvedl před časem kotvy z Bratislavy a Dunaj vyměnil za Vltavu. Pražský podnájemník by si mohl v matičce stověžaté otevřít svou vlastní restauraci, neboť se na sociálních sítích objevila fotografie jeho vlastního guláše. Prosíme méně chápavé čtenáře, aby mu ihned nezačali psát o jídelní lístek.

Sergei Barracuda má na scéně jednovaječné dvojče

Sociální média zasáhla na mnoha frontách v minulém týdnu diskuze, jak polovička ostravské stáje AK zareaguje na fakt, že má na scéně klon. Sergei Barracuda je moc dobře znám svými vtipnými videi na instagramu, ale v tomto případě by mohlo dojít třeba i na disss. Jako ukázku vám přinášíme skladbu Wow, ve které je možné spatřit tajemného Ledového Dona.

Komu nemůže přijít Eurodel na jméno?

Mírový posel českého rapu Eurodel je zřejmě trnem v oku některých tváří české scény. Nejhlasitěji se v minulém týdnu ozval jeho soused z Havlíčkova Brodu, který vyslal do Jihlavy jasný signál, že chce s členem PIO Squad změřit síly v battlu. Na Facebooku padlo mnoho nadávek z úst Mozka Kranga, který je členem formace Mravní Zkaženci. Zapadlý vlastenec českého undergroundu chová k Eurodelovi dlouholetou nevraživost a navíc bylo oleje do ohně přilito v momentu, kdy došlo k setkání v havlíčkobrodském klubu. Eurodel totiž neznal Krangův hudební pseudonym, což byl těžký direkt na jeho ego. Pokud jste o tomto jménu nikdy neslyšeli, zde přikládáme ukázku.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná