Jak dopadla Marpova premiéra klipu Náš hood?

Je středeční večer a v nenápadné uličce Panská kousek od Václavského náměstí postávají skupinky lidí v šátcích, čapkách a vzduch naplňuje velké očekávání. Kde to jsem? Jó, aháá, to tady bude ta premiéra? Přicházím blíž a rozeznávám nápisy Trouble Gang snad na každém kusu viditelného oblečení. Jo, jsem tady správně.

360° Bar je součástí Pražského Fusion Hotelu. Dominuje mu otáčecí bar umístněn uprostřed podniku. Okolí lemují Monitory posazené do obrazových rámů a velké promítací plátno. 

Téměř všechny stolečky jsou plné přesně ve 20:00, kdy je ohlášen začátek akce. Po několika fotkách a přípitcích, se Marpo vydává povědět nám jak klip vznikal a poděkovat všem, co si přišli zahrát a pomoct s tvorbou. Shoutout dostává Party Boi za podporu a realizaci a klip se spouští. Dav tleská a očekávání ve vzduchu se dá krájet. Tak si ukrajuji svůj kousek a dychtivě sleduji úvod.

Vizuál je napumpován atmosférou kolektivity, soudržnosti a zvuková stopa dodává velké množství energie. Spomalené záběry, těžkooděnci, bitky a nakonec Molotow letící na zbytky auta, kterému Trouble Gang ukázal jaké trable dokáže natropit. 

Marty

Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná