Desítka slovenských singlů, u nichž se obrazové pozlátko vyplatilo

Slovensku stejně jako každý rok nechyběla ani letos silná divácká základna a dobré nápady. Stejně jako v předchozích článcích na téma videoklipy, máme pro vás i tentokrát výběr deseti vizuálů, jež naší redakci zaujaly nejvíce. Prostor dostala mainstreamově úspěšná jména (Rytmus, Ego), i méně známé tváře, které však při obrazovém zpracování svých skladeb projevily nezbytnou míru invence (Modré hory, Fejbs).

Moja Reč - Bublinky

Vizuál ze zřejmě posledního releasu věhlasné dvojice zaujal redakci způsobem zpracování
 

Modre hory ft. Sims - Luxus clan

Spousta lidí touží ukázat před přáteli prstem na televizi a říct: "Vidíte? To jsem já". Bene a Lyrik zvolili opačnou taktiku - jejich roli suplují Vec, Hafner a Tono S.
 

Rytmus ft. P.A.T., Mega M - Atilla

Přivítejte první MMA klip na Slovensku.
 

Boy Wonder - Prekrasný nový svet

I když by si Wondy zasloužil každý rok cenu za nejlepší herecký výkon, tady vedou hlavně kostýmy a některé přidané efekty.
 

FEJBS - Sloboda

Kostýmy, téma, zpracování a jako bonus přidejte block party - to jsou důvody, proč Fejbs věříme její Slobodu.
 

Ego - Robím to čo chcem

Vedle brilantní práce s kamerou, světly a barvami je tenhle vizuál z Egovy bohaté produkce protkán spoustou drobných a vtipných nápadů.
 
 

Rytmus - Nepatrím nikomu

Uvěřitelné herecké výkony, profesionální práce s kamerou a postprodukce, po jejímž zásahu byste nepoznali ani samotného Rytmuse. Po technické stránce asi nejoriginálnější slovenský vizuál letošního roku.
 
 

Strapo ft. Matej Straka - Zlý

Za pravděpodobně nejepičtější vizuál letos vděčíme Strapovi.
 
 

Čis T ft. Madskill, Separ, Dame - Ja som ok

Ja som ok je vlastně celkem klasický represent. Zmínku si ale zaslouží Madskill, jehož jsme byli dosud zvyklí vídat na producentské židli. Ten se v roce 2017 chopil režisérských ostruh a už jeho první kousky se vyznačují kvalitou, jakou by mu mohli závidět i zavedenější režiséři. Jsme zvědaví, kam se Madskill posune coby scénárista.
 
 

Pil C ft. Callin - Silent Hill

Přestože kvality vizuálu poněkud překřičely samotný singl, kostýmy, masky a prostředí dodávají celému výsledku hutnou atmosféru. V případě klipu Callin se dá hovořit o estetickém prožitku.
 
 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná