RUKAHORE_SHOP_BANNER

Jak v zahraničí bodoval projekt Radima a Madame Pepper ?

Už je to doma. Nemůže za to sice hokej, ale dizajn. A není to zlato, ale stříbro. A nemá ho v zubech Jarda Jágr, ale Zerwox. A vlastně to není ani medaile, nýbrž diplom. Ale to radost ze zářezu nijak nesnižuje. Srdíčka v tom bylo víc, jak na ledě.

Teď již diplomovaný umělec Jan Kloss aka Zerwox totiž dodal svým obalem již tak skvělému albu Drummond další rozměr. Albu, pod kterým jsou podepsáni londýnská zpěvačka Madame Pepper a pražský producent a multi instrumentalista Radimo, známý především jako kapelník ansáblu Champion Sound – dieselového motoru koncertů Prago Union. A že je výsledek téhle mezinárodní spolupráce vážně „světový“ teď dostalo jen další úřední razítko. Nešlo navíc o nějakou lokální bezvýznamnou přehlídku jalového průměru. Stříbro na prestižních European Design Awards, udělené v sobotu 24.5.2014 v Kolíně nad Rýnem, to je prostě velká věc. Stříbro, co má cenu zlata. A důkaz, že i v „malých“ podmínkách se dají dělat „velké“ věci. Hurá.

Recenze na "Drummond" je zde.

Muziku, co produkují Madame Pepper a Radimo teď můžete vedle „mrtvého“ poslechu z desky, CD nebo jedniček a nul, zažít i naživo. Po sérii Majálesů se další příležitosti vyskytnou během festivalového léta – 3.7. na Rock For People, 10.7. na festivalu Pohoda nebo 22.8. na Hip Hop Kempu.

Takže sborem: „Už je to doma, už je to doma, …“

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná