Chceš se stát lektorem hip-hopu? Vyzkoušej projekt All4One!

Ulice dětem o.p.s. ve spolupráci s End of the Weak Francie Ti přináší možnost účastnit se mezinárodního hiphopového projektu All4One! Je ti víc jak 18 let? Máš rád/a hip hop? Věnuješ se aktivně jednomu z hiphopových elementů? Učíš nebo bys v budoucnosti chtěl/a daný element vyučovat? Pokud ano, projekt All4One je určen právě pro Tebe!

Jestliže splňuješ tyto podmínky, tak neváhej a přihlas se do mezinárodního školení, které bude probíhat od 11. do 23. února 2015 ve francouzském městě Nantes. V průběhu těchto 12 dní budeš mít možnost vytvořit představení s dalšími mladými hiphopery z Francie, Anglie, Belgie a Švédska. Čekají na tebe workshopy, diskuze, návštěva lokálního rádia či účast na hiphopovém festivalu Hip’Opsession. Čtyřicet mladých lidí včetně tebe bude moci navázat kontakty napříč Evropou, vytvořit společné písně i videa či si osvojit nové metody výuky.

Za Českou republiku hledáme 8 mladých lidí (4 muže a 4 ženy), kteří se věnují jednomu z hiphopových elementů: rap, tanec, beatbox či DJing. Hledáme také fotografy, grafické desingery či zájemce o natáčení videoklipů. Projekt je dotován z grantového programu Erasmus+, který hradí ubytování a stravu v průběhu celého projektu a také část cestovních nákladů. Uzávěrka přihlášek je 30. 11. 2014V případě zájmu kontaktuj Aničku Oravcovou na emailu anna.oravcova@centrum.cz

Anička Oravcová

Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná