RUKAHORE_SHOP_BANNER

Chceš se podílet na obsahu magazínu bbarak.cz a vyhrát? Stačí k tomu pět minut

Patnáct let. Tolik let loni oslavil magazín bbarak.cz, který vám již od roku 1999 přináší čerstvé informace z prostředí jednoho okouzlujícího životního stylu. Společně s naší redakcí jste mohli zažít všechny ty punkový začátky. Magazín. Magazín s přílohou. Ten obrovskej boom kolem našeho žánru ke konci minulého desetiletí a po něm následující boom sociálních sítí, který vedl nakonec až k zániku papírového formátu magazínu.

 
Redakce ovšem nezanikla. Možná občas pospávala, ale nakonec dokázala přes zlomové období své existence přežít až do současnosti, kdy už hip hop nepředstavuje anonymní subkulturu a zařazuje se v rámci "elitní" společnosti. Jako časopis se silně undergroundovými kořeny to nemůžeme tolerovat, jako undergroundisté s redakční zodpovědností to nesmíme zavrhnout, rozhodně však hodláme tento vývoj sledovat i v dalších letech. Chceš nám pomoc a od cesty třeba něco vyhrát? Nezabere to víc než pět minut.
 
 
Níže jsme pro vás připravili ve znamení počtu let existence magazínu patnáctku otázek. Zodpověz všechny dotazy a pošli nám své odpovědi. Dotazník lze samo o sobě vyplnit anonymně, máš však možnost také se zapojit do soutěže o originální CDs i oblečení. Chceš-li být zařazen do soutěže, připoj u poslední (dobrovolné) otázky své jméno, příjmení a kontaktní email. Mezi respondenty budou vybráni tři výherci, kteří si mezi sebe rozdělí podepsaný originál Delikova (limitovaného) EP "Rozlúčka so slobodou", nové album "Y" Majka Spirita (taktéž podepsané) a snapback adidas z nové kolekce pro léto 2015. Odpovídat můžete do 31. května.
 
 
Zdroj fotografií: Archiv redakce 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná