A co naši oblíbenci J. Rawls, Dwele & N.O.R.E.?

Zabodneme-li na mapě prst na Detroit, kromě Slum Village a Black Milkova "Album Of The Year" se mohou zaradovat i ti ještě víc soulověji ladění. Zhruba po dvou letech vrátí i Dwele, jehož první singl "What´s Not To Love" avizuje jeho nové album "W.W.W. (W.orld W.ants W.omen)", které by se mělo stát realitou v závěru června. Dwele "What's Not To Love"
Projekt Jay ARE, kterého se neúčastní houstonský producent The ARE, ale John Robinson & J Rawls, se třičtvrtě roku zpět prezentoval deskou "The 1960´s Jazz Revolution Again..." První video "Know You" bylo jednoduché, ale chytlavé jako máloco a pokud vám jejich nenásilně působící tvorba voní, existuje jistá šance, že uslyšíte i na další zfilmovanou singlovku "It´s Jay ARE".
Noreaga vypadá spokojeně, života si užívá plnými doušky a dodnes se divím, jak na něj mohl Big Punisher ve své hymně "Glamour Life" při volbě hostů zapomenout. Spíš než v reggaetonu ho mám raději v poloze, kterou předkládá ve svém aktuálním klipu "The Streets Got A New Face". věc najdete na mixtapu "Camouflage Season" od Joe Luise Gotchy, s tím, že je třeba brát na vědomí i blížící se oprášení starého dobrého jména "The War Report 2".
Už jste četli? John Robinson a J Rawls s novým videem Co mimo jiné předvedl Dwele v Amsterdamu? Jak si vedou CNN při tvorbě The War Report 2? CNN Once Again - video k The War Report 2

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná