6 důvodů, proč byste neměli chybět na křtu "Střepů"

Když křtili Rest & Dj Fatte v tehdejším Kostele svou "Premiéru", na místě se prodala šílená spousta cédéček. To, jak tomu bude v sobotu 16. listopadu v pražském Rock Café, netušíme, ale níže jsme zrekapitulovali šest bodů, proč byste si neměli nechat oslavu existence "Střepů" utéct osobně. A to platí i pro vás, Hynku, Viléme a Jarmilo!

1.) protože k tomu bude den jako stvořený. Už Ye-Den a 1 kdysi pěli o "Horečce sobotní noci" a důležitost šestého dne cyklu podtrhla i věc "Rumba koule" od Orikoule s Davidem Ćokoládou a jeho památným refrnénem "každý den je sobota".

2.) protože se vše odehraje v kultovním prostoru Rock Café, který je starší než řada fanoušků dvojice a kromě koncertů nabízí i divadelní sál, kino či galerii, díky čemuž jde o jeden z nejnavštěvovanějších klubů v metropoli. Výhodou je i poloha v centru města.
 
3.) protože uvidíte slovního hračičku Resta, jenž dostane velký prostor a nemusíte se bát opakování scénáře z Freestyle Mondays, kde se po pár flácích vydal do backstage degustovat tamní omamné nápoje. Staré hity, nové hity, máme ten dojem, že až dojde na tu "vaši", že si i zazpíváte.
 
4.) protože Dj Fatte slibuje juchajdu. Dr. Boombap určitě nebude za gramofony pouze v době koncertu svého parťáka Restovskiho a jak tohoto beatmakera ze studia Včera večer známe, garantujeme vám, že víc "real hip hop" se ten večer nebude hrát nikde jinde.
 
5.) protože tam Adam s Davidem nebudou sami. MC Gey určitě vymyslí něco nečekaného a pokud ne, tak druhý den ráno nevyjde slunce. Určitě si doporučujeme pohlídat také MVP s Djem Trustym za zády - po Regieho sólu volá hodně lidí, na místě činu však bude šance zjistit, jakým je při pódiové prezentaci mistrem ceremonie. No a Martin Svátek? Asi netřeba psát komentáře.
 
6.) protože můžete osobně vyzvat někdejší ikonu tuzemského freestylu na squash, ve kterém na pražské scéně nemá konkurenci. I český reprezentant Jan Koukal byl prý z jeho ofenzivního stylu servis - volej vedle ještě týden. A kdyby to náhodou neklaplo, alespoň si můžete nechat podepsat originální nosič "Střepy" od autorů.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná