5 věcí, kvůli kterým se nevyplatí chybět na křtu Marpova alba „R!OT!“

Zapřemýšleli jsme nad pěti důvody, proč bys neměl chybět na křtu páté desky. Marpo je zpět a rozhodně se toho nebojí. Komu už se do uší, třeba jen vzdáleně, donesly nějaké ty tóny z jeho nového alba „R!OT“, určitě mi dá za pravdu. S jeho TroubleGangem to v centru Prahy v následujícím týdnu zřejmě solidně rozjede a ty bys tam neměl chybět. Dáváme ti pět.

1) Lucerna Music Bar je suprovým prostorem pro takovouto událost. Je jedním z nejnavštěvovanějších klubů v Praze a všichni Češi vědí, kde ho najdou. A když je v baru fenoménem už od roku 2000 80´s & 90´s party, tato událost přinese změnu do tohoto zaběhlého stereotypu.

2) Máš už plány na víkend? Chystáš se na oslavu, výlet, nebo prostě nemáš čas? Nevadí. Křest se koná v úterý 19. 11. od 20:00 hod, takže se v klidu můžeš zúčastnit a plány ti to nepřekazí. Maximálně přijdeš pozdě domů na večeři, nebo si ji naopak budeš muset dát dřív.

3) Celá show samozřejmě nebude stát jen na samotném bubeníkovi skupiny Chinaski. Na podiu se během večera vystřídá celá řada jeho kamarádů a hostů. Co takhle TroubleGang, Hard Target, Gemstar, MCW, Kap-IronKap, Young CP, Kensta Lopez & DJ Partyboi ? Asi dobrý ne?

4) Nejedna recenze hovoří o neuvěřitelné show, kterou je Ota Petřina schopen ze sebe dostat. V jedné dokonce autor uvádí, že mu hrozilo zkolabování organismu, a proto se musel jít na záchod opláchnout, aby mohl ve sledování koncertu vůbec pokračovat. Prý to byl nejlepší koncert, který viděl. Jak slibuje Marpo v tracku „Celej Blokk“, připravte se na to, že „vylezou na stage a bouchnou jako vyjebaný TNT“.

5) Za takovou mega show je 140,- v předprodeji nebo 200,- na místě, skoro na místě. Podpoříte člověka, který do toho dává veškerou energii a nedělá to vůbec špatně. Zasloužíte si být na takovém křtu a Marpo si to zaslouží také.

5*) Bonusem pro vás může být pohled na nápadité kérky, kterých tento raper nemá zrovna málo. Je možné, že si křest nenechá ujít ani Michal Malátný z kapely Chinaski, nebo otec autora alba, legendární rocker Ota Petřina. Nicméně, uvidíte sami.

Lucerna Music Bar, 19. listopadu, 20:00 hod

LINE UP

20:00 - Open Doors - DJ Rusty & Pedro - Fresh Addiction
21:00 - IronKap
21:15 - Young CP
21:30 - Kensta Lopez
21:45 - Hard Target & Gemstar
22:20 - Marpo + Mc Wohnout & DJ Partyboi
23:30 - after - Pedro & Rusty

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná