30 věcí, které se zřejmě v roce 2019 z různých důvodů nestanou

Jestli je někdo jasný a spolehlivý jako východ slunce, hiphopová branže to není. I v ní se však najdou výjimky, za které bychom se možná nemuseli bát dát ruku do pomyslného ohně. Veškerý výčet projektů, které se na nás česko-slovenské tváře chystají vychrlit v roce 2019, ještě znám není, nicméně víme alespoň to, k čemu v příští sezóně určitě nedojde a to ani nemusíme být potomky slavného proroka Nostradama..

 
30 věcí, které se v roce 2019 z různých důvodů zřejmě nestanou:
 
1. Rytmus vyzve Marpa na odvetu, tentokrát v thajském boxu. Aby dosáhla organizace XFN  ještě větší divácké kulisy než v O2 Aréně, změří své síly v únoru v Edenu.
 
2. Moloch Vlavo pošle Spiritovi dopis, ve kterém pochválí jeho novou desku „Nie som tu náhodou“ a označí ji za album roku. Člen H16 ho za to pozve na novoroční oběd.
 
3. Sergei Barracuda ohlásí práci na společné desce s Teslou. Projekt ponese název „Kokain“ a bude vypovídat o dovozu prášku do pečiva ze srdce Kolumbie.
 
4. Leoš Mareš pošle skrze svůj instagram do Berlína omluvu Bushidovi za jeho paskvil s Karlem Gottem a jako důkaz, že to myslí vážně, zašle Českou Poštou své Ferari i s Kazmou v kufru.
 
5. James Cole, Hugo Toxxx a LA4 ohlásí návrat pod křídla stáje Bigg Boss. Změna názoru nastala u vánočního stromku, kde chyběly dárky od členů PSH.
 
6. P.A.T. a Mega M založí firmu na dekly ke kanalizacím. Jako autora jejich nápadů na byznys označí trnavského Torulu a společnost ponese název „Dekly pro radost“.
 
7. Fugaz ohlásí konec konzumace alkoholu, neboť mu podle jeho slov už nechutná. Oficiálním partnerem Chaozzu pro tour 2019 se stanou karlovarské minerální vody.
 
8. Tento tah kvituje Řezník, který zakope válečnou sekeru s Mattoni a slíbí, že v jeho textech už fanoušci nenaleznou žádné vulgarity. Důkazem má být nové album Sodomy Gomory, které bude prodejné od šesti let.
 
9. Delik a Supa reinkarnují projekt Moja Reč. Před silvestrovskou půlnocí přiznají, že se jednalo jen o promo jejich sólových materiálů pro rok 2018.
 
10. Michajlov uspořádá velký koncert v O2 Aréně s názvem „Vykoupení z věznice Shawshank (Pardubice)“.
 
 
11. Projekt Lyric Derby se po třech dílech dočká třetího pokračování. Všechny stopy v tracklistu se budou opět nahrávat ve znovu otevřeném P.A.Trick Records.
 
12. Kali si rozmyslí konec své kariéry. Argumentovat to bude slovy, že ještě stále má co říct a necítí se vypsaný.
 
13. Zverina přizná svou touhu stát se poslem božím. Ze svého mobilu smaže veškeré aplikace na flirtování a od poskytovatele internetu a televize si nechá zablokovat veškeré stránky s nevhodným materiálem.
 
14. Smack nahraje novou skladbu, ve které otevřeně přizná svou nenávist ke Slavii. Skladbu mu jako první bude na sociálních sítích lajkovat Dekret a Sax jim nabídne azyl na Letné.
 
15. Bitman v nové skladbě překoná hranici 500 odrapovaných slov za vteřinu. Slova uznání se mu dostanou nejen od Eminema, ale i Ocean Wisdoma.
 
16. DJ Wich uvede prvním singlem svůj nový projekt, ve kterém bude jen rapovat a hudbu mu obstará DJ Fatte.
 
17. Idea oznámí nového člena stáje Ty Nikdy, kterým se stane Maniak. Možná spolupráce byla oťukávána během roku 2018 na honovačkách. Hlavním důvodem je fakt, že Zlín je od Brna blíže než Praha.
 
18. Strapo si zahraje v novém díle Star Wars. Podle scénáristů by mu měla padnout role nového Darth Vadera. Obdiv stáje Lucas film si získal za své vystoupení s maskou ve skladbě „Si zvonil“.
 
19. CP Kombo ve složení Vec, Supa a Zverina naplánuje pro první polovinu roku 2019 dvojalbum.
 
20. Lipo se stane tiskovým mluvčím prezidenta České republiky Miloše Zemana. Skladba „Obchodníci se strachem“ měla jen poukázat na slabá místa, které by jedině on dokázal zamaskovat.
 
 
21. Tafrob si za peníze vydělané z desky „Není co ztratit 2“ otevře vlastní Burgrárnu, která ponese název „Supovi lahůdky“.
 
22. Champion Sound doprovodí partičku Milion+ na tour s jejich novou stájovou deskou. Za vybrané vstupné si Logic koupí v centru Prahy podzemní garáže na svou sbírku aut Bentley.
 
23. Kaidžas označí svůj comeback jen jako ticho před bouří a vyzve na souboj o krále freestyleu Radikala alias Lil Ideu.
 
24. Momo označí rok 2018 za velice úspěšný a zmíní nejvyšší počet koncertů v jeho kariéře.
 
25. Matej Straka vydá silvestrovské prohlášení, ve kterém zazní, že v roce 2019 již nenahraje pro slovenskou scénu ani jeden zpívaný refrén.
 
26. Členové DMS se rozhodnou odstranit veškerá tetování a rozjedou kampaň „pure skin“.
 
27. Rebel se vrací do GR Teamu a ohlašuje práci na svém debutovém sólu „Leader“.
 
28. Eurodel z PIO Squad bude hecovat Efka, že své sólo vypustí až poté, co on vydá sólovky dvě.
 
29. Fejbs požádá Sharlotu o rady ohledně oblékání a rapu. Královna z Blakkwoodu volání vyslyší a dokonce Fejbs napíše texty na novou desku „Pusinky“.
 
30. Ektor si pozve na novou desku Moma a rozšíří tak sbírku vzájemných spoluprací.
 
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná