Velká pódia jsou o tom, jaký jsi profík a jak dokážeš lidi oslovit, tvrdí DNA ze 4D

Bratislavský čtyřlístek 4D, který se aktuálně zabývá následovníkem debutové desky "Kryštal", má za sebou dva koncerty ve dvou největších českých městech. Zatímco Brno zůstalo za očekáváním zejména z návštěvnického hlediska, Praha, kam se DNA, Čistychov, Mišo Biely a G-Bod přesunovali druhý den, už proběhla důstojněji a na Lávku si našly cestu tři čtyři stovky lidí, což je na klub přijatelnější vizitka. Těsně po vystoupení na We Love Hip Hop se naši milí přátelé vydali zeptat na pár dojmů "revolucionáře" Deny, který nakonec položil otázku ohledně realizace mini rozhovoru jako první a odpověď hned uvolnila atmosféru: "No, to bude...to bude nahrávání, a potom se...to už se nahrává? Tak já to vypnu," začalo krátké povídání s interpretem, jenž byl v rámci své dosavadní kariéry namočen v projektech Názov stavby, Drvivá Menšina, 2D a samozřejmě 4D. A jak to pokračovalo?

Když srovnáš klubovou scénu s většími prostory nebo openairy, co je pro tebe příjemnější - to, kde máte přímý kontakt s publikem, nebo třeba prostor, kde je o tisíc lidí víc, ale už to není tak osobní?
 
"Pro mě mají obě dvě možnosti svoje kouzlo. V klubu to je přesně jak si říkal - cítíš tam tu energii fanoušků více, více reagují na to, co jim dáš, ale tyto velké pódia jsou zase o tom, jaký jsi profík a jak to celé dokážeš zahrát. Blízký kontakt sice nemáš, ale je to na tobě, jak to zahraješ a jak ty lidi oslovíš.
 
Na We Love Hip Hop zavítalo několik velkých slovenských jmen. I díky pozdnímu promo a přepálenému vstupu asi nepřišlo tolik lidí, kolik se čekalo. Zklamalo vás to?
 
Cena je podle mě úměrná tomu, že tu bylo pět nebo kolik kapel. Ty lidi to ale asi neocenili a my nevíme, v čem byl ten problém, že sem dorazilo tak málo lidí. My jsme umělci - přijedeme, zahrajeme, ale organizaci, kolik je vstupné a podobné záležitosti, neřešíme.
 
A celkový dojem z Brna?
 
Mohlo to být lepší. Velká hala, málo lidí, nebylo to nejlepší, zvuk se tu odrážel a energie létala mezi stěnami.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná