RUKAHORE_SHOP_BANNER

Ve vzduchu visí audio novinka od Chaozzu. "Jednu novou písničku mít budeme," ubezpečuje Kato

Chaozz vzal svůj reunion opravdu vážně. Na podzimní koncert v MeetFactory a polokoncert v Lucerna Music Baru v rámci show Prago Union v příštích dvou měsících navážou zastávky v Brně, Pardubicích, Plzni, Ostravě, Košicích, Banské Bystrici, Bratislavě a Praze. To vše v rámci turné Ale už od 13. dubna do 31. května. Kato, Ba2s a Rusty se o návratu na koncertní pódia rozhovořili v krátkém interview pro server idnes.cz.

 
O tom, jak těžce se po tolika letech oprašoval archivní materiál...
 
"Není to comeback v pravém slova smyslu, nemáme nový materiál. Jen chceme fanouškům znovu připomenout staré časy. Pro mě osobně se vlastně nic nezměnilo. S kluky jsem se vídal, s někým víc, s někým míň. A písničky naskočily hned," ozřejmil Kato. "Na podzim jsme si to vyzkoušeli a najednou bylo všechno zpátky, což je úžasné," doplnil Bass.
 
O tom, jak na koncertní comeback reagovali fanoušci, kteří zestárli společně s kapelou...
 
"Bylo úžasné číst vzkazy fanoušků – chtěl jsem na vás jít v patnácti, ale máma mě nepustila. Teď je mi třicet a konečně si to chci užít," uvedl Rusty, na nějž navázal Ba2s: "A pak je taky varianta, že tehdy ho máma nepustila a dneska zase nemá hlídání."
 
O tom, co mohou příznivci čekat a jestli dojde i na nějaký nový materiál...
 
"O drobné změny jsme se pokoušeli, ale u fanoušků jsme moc nepochodili," přiznal Bass. Bude to prostě takový happening, který doufáme, že si užijeme my i naši příznivci. Jednu novou písničku ale mít budeme. Půlka koncertu jinak bude s kapelou, takže už z podstaty to bude jiné. A v dalších písních se sem tam vyskytne nějaká změna. Po 15 letech bychom některé věci formulovali přece jen jinak. Ale lidi chtějí slyšet ty samé písně, tak je dostanou," uzavřel Kato.
 
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná