Řezník: Che Guevara nikoho nesere, ale Breivika ty zaprděnci nemůžou vydejchat

Určitě jste minulý týden zaznamenali v tisku, ale i v televizních novinách zprávu o patnáctiletém chlapci z Břeclavi, co přišel do školy v triku s portrétem masového vraha Breivika. Učitelé si na studenta posvítili, stejně tak policie na internetového prodejce, který tyto trika distribuoval. No a kdopak to asi je tenhle šestadvacetiletý muž, co stačil prodat už 30 takových trik a co tvrdí, že chtěl poukázat na to, jak násilné počítačové hry dokážou ovlivňovat psychiku jinak mírumilovných Norů? Podle něj je jednou z obětí i Anders Breivik, který ve hře Call Of Duty-Modern Warfare nasbíral 77 fragů. Není tenhle provozovatel internetového prodeje náhodou ZNK finest Řezník? Ano, ano, „potížista“ je zpět.

Tak je to asi rok, co si byl zproštěn viny a opět si mediálně známý a opět se o tebe zajímá policie. Nezačíná to být už pro tebe tak trochu rutina? Nebudeš platit právníka paušálně, možná by se ti to vyplatilo?

Hehe, je pravda, že oproti tomu, co už sem si zažil, je to tohle to spíš taková sranda. V médiích to nafukujou, takže to vypadá, jakože bych měl jít na rok do vězení. Ale roční sazba je u trestnejch činů hodně nízký číslo, v podstatě se to dá přirovnat k tomu, jako když někdo řídí vožralej – taky za to nejdeš na rok do báně. Právník tentokrát nebude potřeba, domluvil sem se se státní zástupkyní na tom, že zaplatim nějakou pokutu, která půjde na oběti trestnejch činů a řízení se podmínečně pozastaví. Přestože věřim, že bych soud vyhrál, protože to tričko žádnej trestnej čin neschvaluje, tak sem si řikal, že teď před Vánocema maj k sobě bejt lidi hodný a pár korun na charitu klidně obětuju. Navíc vem si kolik stojej reklamní spoty mezi hlavníma zprávama. Deset litrů za perfektní reklamu v prime-timeu na dvou nejsledovanějších českejch komerčních televizích je celkem dobrá cena!

Je pravda, že tentokrát se o tobě nemluví jako o Řezníkovi, ale jako o podnikateli, který na svém webu prodává nevhodná trika a tím si vykoledoval od vyšetřovatelů podezření z přečinu schvalování trestného činu.

Tak to víš, člověk se musí něčim živit! Když sem se v tom triku pýřil ve videoklipu NOC PLNÁ PŘEKVAPENÍ, tak nikdo ani nepíp, ale když se v tom nějakej jeliťák vobjeví ve škole, hned se z toho můžou posrat.

Ve zprávách tvrdili, že zablokovali web, ale koukal jsem na něj a normálně to všechno maká. Žádný omezení, ne?

To byl dezinformační media bullshit! Shop jede dál a objednávky se díky kriminální reklamní kampani jenom hrnou. Jediný, co se změnilo je to, že trika s Breivikem už se neprodávaj.. Paradoxně ho teď každej chce a všichni se na něj ptaj.

Tvůj otec nevypadal až zase tak překvapeně, když u něj zazvonil natáčecí team z Novy. Jak reagoval na policejní prohlídku. Volal ti? Vynadal ti, že si to už jako fakt přepísknul?

Možná vypadal klidně, ale hned jak zalez zpátky do baráku, tak vzteky prošlápnul páteř mýmu mladšímu bráchovi! Popravdě bych se nedivil, kdyby to triko s Breivikem měl „Evil Fou“ zrovna na sobě, celkem to podporuje, takže ani nasranej nebyl. Spíš mě sralo, že fízlové vlastně udělali šťáru u našich v baráku a vosírali je tam, navíc zabavili jejich notebook – kterej teda taky používam, když tam sem, ale většinou přes něj jen máma sleduje novinky a táta si z něj stahuje dětský porno. No vidíš, z toho by vlastně taky mohl bejt průser.

Ne, že bych podporoval prodej triček s Breivikem, to ne, ale na druhou stranu se po světě nosí milióny triček s portrétem Che Guevary, který má na rukou určitě víc krve a viděl jsem i portréty Stalina… Opět to potom vypadá, že ta naše demokracie a hra na svobodu slova a projevu je jen hra na oko…

Je to tak jak říkáš. Che Guevara nikoho nesere, ale Brevika (navíc se směšnejma odkazama na hru Call of Duty) ty zaprděnci nemůžou vydejchat. To mě na tý tvorbě prostě baví, popichovat tu strnulost a přetvářku. Vono, když bys důsledně aplikoval českej právní systém, tak by se dali např. napadat různý tracky o hulení atd. za šíření toxikomanie apod. Prostor pro právní šikanu tu je, naštěstí se to ale ve velkým neděje.

Co ty by si chtěl k tomu všemu říct, co tě na tom nejvíc sere? Máš pocit, že by ti mohlo přitížit to předešlé obvinění?

Hele kupodivu z toho ani nejsem ňák nasranej! Věřim, že z toho nic nebude a aspoň je zase vo čem mluvit. A vzhledem k tomu, že sem byl předtim zproštěn obžaloby, tak to nijak nemůže přitížit. 

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná