Refew o Vladimírovi, Sharlotě, 2Pacovi i přetavení ostrých slov v činy...

Někteří zdejší rappeři o sobě bez skrupulí rádi říkají, že disponují "milion a jednou flow". Byť je můžeme respektovat díky jiným faktorům, v žádném případě s tím nesouhlasíme, protože je pouze hrstka těch, jejichž přednes dokáže být různorodý jako aprílové počasí písmenková polévka. Do této prestižní sorty spadá i člen Blakkwoodu, jehož hudební katalog už také není zrovna nejmenší a kromě bombiček a la "Nechci víc" či "Navždy" zahrnuje řádku dalších scénou uznávaných audio fláků. Ano, na následujících řádcích před vámi leží mini interview s Refewem, jemuž jsme nárazově položili několik otázek, které nám v poslední době téměř bránily usnout.

Jaké jsi měl ohlasy z nitra scény na nedávný singl ""Skrrr!!!"?
 
"Všichni v chillu. Ty, na který to bylo, moc nepotkávám."
 
Když občas poslouchám "skit pro kamaráda", zajímalo by mě, jak dotyčný dopadl a jestli si dostál vyřčených slov?
 
"Heleď ten track je real, že to snad ani není možný. Kluk dostal a opravdu na mě zavolal policajty. Doteď se nebavíme. Škoda, bral jsem ho jako bráchu."
 
V tracích opakovaně zmiňuješ Vladimíra, jemuš dle vlastních slov vděčíš za mnohé. I po těch dvou a půl letech to ale na mě působí tak, že ti to pořád nezapomněl...
 
"Je fakt, že se se mnou dlouho nebavil, ale nedávno jsme si o všem pokecali s odstupem času a jsme zase v míru, což je pro mě důležitý, protože jsem ho bral jako tátu."

Z našich dvou scén neznám nikoho, kdo by by vypichoval Tupaca častěji než ty. Je to pro tebe pořád takový bůh a někdo, kdo tě ze všech hrdinů ovlivnil nejvíc?
 
"2Pac paradoxně není můj nejoblíbenější rapper, ale je to takovej symbol toho, jak má rapper vypadat. Bojovník za pravdu a sociálně slabší, talent, sympaťák, nemá strach, úspěšněj atd. Cením si ho obrovsky. Budiž mu lehká země."
 
To, že jdete do společného EP se Sharlotou byl nápad někoho z vás, nebo to spojení přišlo zajímavé nějaké třetí straně? Cítíš poptávku u fans? A co načasování, dáte to ještě před jejím debutem?
 
"Já ji většinu její sólo desky napsal. A jezdíme spolu ranec koncerty, takže to je takový přirozený vyústění naší spolupráce. Než ale přišlo tohle společný makání na věcech, tak si pamatuju, že jsme ze všech stran dostávali zprávy o tom, jak nám to spolu sedí. S společná deska vyleze ven až příští rok, takže nejdřív jí vyleze sólo.
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná