Jestli jsme normální? Zcela určitě ne, ale na léčebnu to ještě není, tvrdí Orion

Značka Bigg Boss bude mít na blížícím se sympatickém festivalu Mezi Ploty (28. a 29. května v areálu psychiatrické léčebny Bohice) hned několikanásobné zastoupení, protože se na Street Music Stage zjeví i James Cole, La4 či Refew. A takový Papa Ori bude ve hře hned dvakrát - první víkendový den si vystřihne sólo show s Doemixxxem a ve druhé polovině dvoudenního programu bude uzavírat žánrový program s repertoárem své domovské formace PSH.

Rapovým životem jsem stále pohlcen, ubezpečuje James Cole

Vaše věci se prý rodívaly v konopné atmosféře nebo ve svěráku kocoviny. Můžete něco říct na téma drogy a tvorba?
 
"Aha, jedna paní povídala. Pravda je taková, že už x let nehulíme a i alkohol se omezil na minimum, každopádně, občas se stávalo, že se text psal v kocovině, a to mně nikdy nešlo. Vladimír to ale miluje."
 
Vzhledem k tomu, že už toho máte za sebou více než dost, jak těžký je bojovat o další inspiraci?
 
"O inspiraci moc nebojuješ, buď je, nebo není. Za ty roky se naučíš, jak věci dělat. Máš témata, máš muziku a děláš s lidma, který ti něco přinášej. Obklopuješ se prostředím, který je inspirativní, žiješ tak, aby inspirace přicházela. Pak už musíš jen makat a mít i trochu štěstí."
 
Jste normální?
 
"Zcela určitě ne, ale na léčebnu to ještě neni. Každopádně díky za optání, jsme rádi, že kdyby se cokoliv stalo, budeme v dobrých rukou."
 

Blížící se Mezi ploty? To je držitel Anděla Smack či comeback připravující PIO Squad

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná