RUKAHORE_SHOP_BANNER

Efko z Pio Squad: Většinu toho, co zní na průměrný diskotéce, u mě neuslyšíš

Jihlavská anabáze Ill Billa, který přijede na Vysočinu představit své nové album "The Grimy Awards", už je na dohled. V tamním Soul Music Clubu k ní dojde již v sobotu 13. dubna a jedním z těch, kteří budou bývalé součástce Non Phixion a současnému členovi La Coka Nostra připravovat publikum, bude i domácí hráč Strejda Filí alias Efko z Pio Squad. Tentokráte však pouze jako deejay, což je také téma následujících několika dotazů.

 
Co právě děláš?
 
Právě odepisuju na tyhle otázky a poslouchám do sluchátek hudbu... 
 
V jihlavě máte Ill Billa, všiml jsem si, že tam hraješ jako DJ. Jak dlouho hraješ?
 
Hraju v podstatě od samýho začátku, od tý doby, co sem se potkal s rapem, tzn. někdy od patnácti let, to je od roku 1997, 1998 přibližně .
 
Bereš to vážně, nebo tě prostě baví party s dobrou selekcí? 
 
Hraju spíš pro zábavu, baví mě party s dobrou selekcí, což u mě stylově znamená převážně rap a r´n´b, ale hraju i electroswing, moombathon a latino...V rámci každýho stylu je taky potřeba rozlišovat, nehraju nevkusný sračky, je to skoro jako jednoduchá rovnice, většinu toho, co slyšíš na průměrný diskotéce, u mě neuslyšíš...Namátkou tři věci, co hraju - TLC, Caro Emerald, Outkast.
 
Máš rád vinyl, nebo digital? Z čeho hraješ?
 
Mám rád vinyl, ale nejsem v tom natolik ponořenej, abych si rozšiřoval sbírku a hrál z toho na akcích, běžně hraju přes Serato.
 
Hraješ někde pravidelně?
 
Pravidelně jenom v Soulu na akcích Lipstick každej první pátek v měsíci.
 
Tvoje motto?
 
Pořád se učíme.
 
 
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná