Co dělá, co poslouchá a co (ne)plánuje Dj Fatte?

Bleskový dotazník s Djem Fattem nezabral více než tři minuty čistého času a vznikl velmi spontánně. Legenda je jednoduchá: Když psal kolega Austy o Flerovi, pochybil ohledně termínu vydání, na což nás upozornil jak Tafrob, tak Dj Chocolatic. Poté, co vše uvedl na pravou míru, poslal mail ve znění "I tesař se občas utne", což mi při znalostí iniciálů producenta z Ty Nikdy vnuklo nápad, že bych si mohl z autora "Soundtracku", "Fatte No More" a "Což takhle dát si Tesař" udělat dobrý den a přeposlat mu onu zprávu s tvrzením, že někomu jeho práce nevoní. Pokračování naší krátké datové rozmluvy je zaznamenáno níže...

Jaká hudební síla tě aktuálně provází?
 
Pořád dokola jedu dva tracky od Jay Electronicy. A od té doby, co jsem hrál na polském večeru kině v Bio Oko, furt točím i dvě alba Paktofoniky z let 2000 a 2002 "KInematografia" a "Archiwum Kinematografii".
 
Co máš momentálně rozpracované?
 
Žlutou kazetu, Mc Gey, IdeaFatte.
 
Co je to "Žlutá kazeta"?
 
Žlutá kazeta je projekt pro Zerwoxe, který bude složen z asi osmi beatů, čtyř na každé straně. Bude se dávat jako bonus zadara v novém obchodě Botas 66, který Zerwox v květnu rozjíždí. Nahodíme to pak samozřejmě i na internety.
 
Zmíněný Gey je v jaké fázi, nepředběhnou ho IF?
 
Ne, IF vylezou až v roce 2015. Gey to chce stihnout do prázdnin. Ale nevím, máme natočenou jednu písničku. No, snad to dá.
 
Letos rušíš tradici v podobě letních sólovek?
 
Přesně tak. Ty se mnou děláš potajnu rozhovor, že?
 
Jo, jo. Komu si dal v poslední době beat mimo label?
 
Slovenské skupině Pra3x, na tom tracku ale bude i Rest.
 
Co další klipy z vašeho společného alba?
 
Ještě jedem udělat chceme. Asi na titulní "Střepy", což je pro mě nejsilnější pecka z té desky.
 
Co vůbec EP Števie Wonder & Fatte Charles, jak se avizovalo se singlem "Svetelný meč"?
 
Neklaplo to, Wonder měl období, kdy nemohl nic napsat, tak to zakaproval. EP tedy nebude, asi později udělá celé album. Jestli to tedy dotáhne do konce, nemůžu za něho mluvit. V dohledu by se ale měl křtít nový BoyBand!
 

Foto: Šmejdy

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná