RUKAHORE_SHOP_BANNER

Budoucnost se předvídá blbě, říkají úplně normální magoři z PIO Squad

Protože mají Mezi ploty špatnou zkušenost s přespolními, když na minulý ročník nedorazil jeden z headlinerů Street Music Stage Ego, logicky sází zejména na hráče, kteří jsou v hlavním městě doma. Jednou z čestných a vítaných výjimek, která se na půdě psychiatrické léčebny Bohnice zjeví v sobotu 28. května, je jihlavský kolektiv PIO Squad, který na právě probíhající kalendářní rok 2016 slibuje novinkovou nahrávku.

Rapovým životem jsem stále pohlcen, ubezpečuje James Cole

Pod hip hopem si náhodný kolemjdoucí představí chlapíka se zlatým řetězem a kufrem dolarů, co si v textech ventiluje ego. Jak vás teda napadlo pustit se do té bangladéšské charity?
 
"My tuhle image, co popisuješ, zas tak moc nemusíme. Když moc nespekuluješ a radši se osobně přesvědčíš, jak lidi třeba v tom Bangladéši žijou, tak ti pomoc přijde dost přirozená. Divný je, že oni i v těch podmínkách často vypadaj o dost šťastněji než naši milí spoluobčané."
 
Prospěla vám delší pauza? Drží se vás psychická energie?
 
"Určitě jo. Když na pár let víceméně vysadíš, zjistíš, že to dělat nemusíš – a proto to děláš s radostí, když se rozhodneš vrátit. Ale jak to vydrží, uvidíme. Budoucnost se předvídá blbě."
 
Jste normální?
 
"Stoprocentně. Úplně normální magoři."
 

Jestli jsme normální? Zcela určitě ne, ale na léčebnu to ještě není, tvrdí Orion

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná