ATMO Music: Chceme přijít s novým stylem, s novým vnímáním hudby! Klasickej feat je ohranej

ATMO Music, to je liberecká formace, která si zaslouží pozornost nejen hip hopových posluchačů. Na české poměry nabízí nezvykle fresh pojetí hip hopu, které je nejspíš způsobeno složením kapely. ODD je nejen ostřílený producent, pyšnící se úspěchem v podobě hitovky Retard od Paulieho Garanda, ale také bubeník, DJ a velmi slušný muzikant. Raper Beef je druhou polovičkou této formace a neoficiální součástí ATMO Music je i Děkys aka Jakub Děkan. Hlas který znáte třeba z liberecké hymny Pavučina Lží, si získal především srdce fanynek, což rychle zjistíte po přečtení komentářů na youtube. Nejen poslechnout a posoudit kvalitu tvorby téhle kapely můžete už v pondělí 29.7. na pravidelné jam session Freestyle Mondays, kdy se kromě show s vlastním repertoárem, kluci představí i v roli live bandu, takže si s nimi za zády může zajamovat kdokoliv z vás...

Jak dlouho projekt ATMO music vůbec funguje a co byste nám o něm řekli?

ATMO music funguje od dob, kdy ODD poznává Beefa jako mladého, nadějného a potencionálního rapera, kterého hledá na vytvoření společného EP či desky. Budou to už dva roky.

Momentálně chystáte novou desku, kdy vyjde,co pro ní připravujte a můžeme se těšit na nějaké speciální hosty či překvapení?

Deska vyjde, ale ještě přesně nevíme kdy. Deska je skoro hotová, maká se na singlu, se kterým bychom chtěli přesáhnout trochu dál než na FB, a to zkrátka trvá. Řešíme vydání, chceme pro naši hudbu to nejlepší. Speciální hosti budou. Na desce bude samozřejmě hostovat LIPO, se kterým jsme jedna ruka, ale i jiná jména, spíše z domácí půdy.

ODD je producent, muzikant, DJ, využíváte tohoto potenciálu i v rámci Atmo Music?

Ano, ODD je plnohodnotnou součástí projektu ATMO music. ODD není jen hiphopový producent. Je to muzikant, a to se promítlo v naší hudbě. ODD chtěl vždy vytvořit něco vlastního, čím se bude prezentovat. Nevybral si formu instrumentálního alba, ale rovnou se pustil do desky s ATMO music.

V pondělí zahrajete na pravidelné pražské akci Freestyle Mondays, kde se představíte i v roli kapely, která bude hrát při jam session pro příchozí MCs a zpěváky na stagy. Na co se můžou lidi při pondělku těšit?

No těšit se mohou na nás, a na Děkyse (:D) Ne, určitě na kvalitní ATMO hudbu, na dobré muzikanty a na super atmosféru (= ATMO music)- ATMO music = nový název, nová hudba, nová značka, jiné chápání rapové hudby, spojení hip hopu s jinými hudebními žánry, hudba s atmosférou.

 
 

 

Nějakou dobu jezdíte jako support na koncertech LIPA, co jste si z téhle zkušenosti odnesli a máte nějaké zajímavé příhody, postřehy či zážitky z těchto koncertů?

Zkušeností je víc než dost. Spíše jsme se naučili chovat na pódiu, nerozbrečet se, když plné náměstí nezvedne ruce a naplnili jsme se spoustou pozitivní atmosféry z jeho koncertů. Je to pro nás inspirativní!

Teď je vaše priorita vydání alba, co vaše plány potom, jaké jsou vaše představy a čeho byste chtěli s projektem Atmo Music dosáhnout. Jsou třeba na CZ/Sk scéně nějaká jména s kterýma byste chtěli spolupracovat?

Priorita to je, ale každý z nás ví, že dnes je doba singlů. Spousta lidí poslouchá interpreta a zná jeho tři hlavní singly, tím to končí. Jsme muzikanti, chceme přijít s novým stylem, s novým vnímáním hudby. Chceme dělat hudbu. Posouvat to dál, ale zároveň nezapomínáme na to, kde to začalo! Spolupracovat bychom chtěli s lidmi, kteří se to snaží nějakým způsobem taky posunout. Spíše nás zajímají zpěváci a kapely. Klasickej feat je ohranej.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná