Produkoval mu Kato. V refrénu má Svátka....kdo je Galen?

Dvoumetrový sympaťák Galen rapuje víc než polovinu svého života, přesto se rozhoupal k vydání debutového alba Hlavou vzhůru až letos, kdy mu táhne na 35 let.. Své hudební dítko leští momentálně po boku Jirky Vidasova v roli producenta ve vršovickém home studiu. S víc než pozitivní reakcí se potkala první ochutnávka s názvem Ahoj kotě!, slaďák s Martinem Svátkem na refrénu poletuje už nějaký týden v rádio éteru a vyšplhal se například na špici hitparády na Rádiu Spin.

Nedávno se rovněž točil materiál k premiérovému klipu z debutu Hlavou vzhůru. Záběry vznikaly během sobotního dne hlavně na Praze 10, kde Galen bydlí a očko kamery zaznamenalo i dění v žižkovském klubu Fatal, kde Galen se zpěvačkou Flowe dali živě několik tracků aka support před koncertem Vece a Zveriny. Flowe nechyběla ani při natáčení klipu k věci s názvem Tall show, kteréžto se odehráválo pod taktovkou slovenských chalanov z Custom production a fotodokumentaci poskytla pak Anka Dufková. Tématicky se záběry videa zastavili kromě koncertu na oblíbených Galenových místech na Praze 10 či  u Vidase na nahrávání...

Na výslednou podobu klipu se můžeme těšit na přelomu dubna a května, kdy se plánuje realease klipu. Kolínský rodák žijící v Praze stále vylepšuje finální podobu své prvotiny a dokonce se rozhlíží po nějakém zajímavém beatmakerovi, kterému by dal prostor v rámci jedné pecky. Takže pokud se věnuješ produkci a chtěl by ses objevit na seznamu hostí vedle Marťase Svátka, Kata, Flowe, Evy Burešové nebo Radky Pavlovčinové, stačí kontaktovat Galena bez jakýchkoliv obav prostřednictvím jeho profilu na facebooku..

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná