Když Tres Delinquntes zalijou Rokáč mariachi rapem a zlatou tequilou...

Píše se až magický datum 12.12. a vánoční shon aspoň na pár hodin střídá natěšenost na tři dárečky z prosluněnýho LA. A to konkrétně na Kemo the Blaxicana, Ivana Martina a DJ Invicibla, tvořící legendary grupu s notoricky známým názvem Delinquent Habits, kteří po pár měsících opět zbořili pražskou matičku měst. Nebyl si? Nevadí. Tu máš můj tequilou ovoněnej flashback právě z nich.

Co mě hned trochu zarazilo, bylo to, že za celkem drahý vstupný, hlavně ve druhý vlně (690 Kč),  nebyl žádnej support a že i samotnej koncik začal, na moje předkoncertní barový potřeby, i celkem brzo. A to okolo 21:30. 
 
Co si budem povídat, nikdo nemládne a od mýho prvního zezření týhle kapelky v útrobách teplickýho Božáku v roce 2011 byla energie a hype lidí trochu jinde. Ale zpátky z třetihor do současnosti. 
 
Lidí v klubu bylo plno, ale vyprodáno nebylo, atmosféra byla uvolněná a naprostá většina lidí dávala přátelskym úsměvem najevo, že jsou rádi, že se právě nacházej v podzemním prostoru Rock Caféčka.
 
Koncert začal jak měl a hned jak se ukázal za mixákem DJ Invicible a následně i zbytek jeho parťáků za majkem, tak se začlo kotlit, řvát a do melodickejch latinos podkladů i trsat. Přiznám se, že ač můj tanec je na úrovni lobotovaný surikaty, tak mi to bylo jedno a nechal jsem se ztrhnout davem. Trsalo se všude a hlavně na klasický hymny typu “Return Of The Tres”, “Lower Eastside”, Feel Good” a samosebou i na nesmrtelnou “Tres Delinquentes”.
 
Ovšem pánové nezapoměli i na novější tracky z jejich poslední placky s názvem “It Could Be Round Two” z roku 2017, ze který zazněly vypalovačky “California”, která nese otisk na majku i produkci od Sen Doga ze Cypress Hill, tak i vychillovaná oddychovka “Go Easy”.
 
Záměr zahrát průřez ze všech osmi alb byl nad slunce jasnej a že od samotnejch interpretů mizela rozlejvaná tequila skoro po každym tracku do davu jako Babišův syn na Krym, tak o tom se taky vůbec nemusíme bavit. Bylo to super a zaznělo všechno, co zaznít mělo, takže jestli nebudeš mít zaracha a budeš mít možnost někdy tyhle gringos vidět v akci, tak určitě neváhej! 
 
Mr.Ziky Zí
 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná