Když se spojí rap, krásné holky a dobročinnost

Již od nepaměti víme, že pomáhat je lidské. Pomáhat však lidem v nouzi je téměř nezbytné. To samé si myslí redakce fashion a photo magazínu Momag.cz, který se specializuje na focení tetovaných modelek a tak se rozhodli uspořádat benefiční akci na pomoc Dětské onkologií v Motolské nemocnici. Jak tedy benefice plná rapu a krásných potetovaných holek dopadla?

Klubovna Druhé patro je známé místo, kde pravidelně pořádá své akce DJ Poeta. Atmosféra je přímo domácí, jelikož klub nemá velikou rozlohu, což může být pro akci jedině benefitem. Trošku problém je však samotné místo najít, díky spletité cestě vnitřkem obytného domu, ve kterého druhém patře se Klubovna nachází. Jak poetické, že?

photo zdroj: Z-Art, momag.cz

Jestli se vám to však povede, rozhodně nelitujete. Usměvavé členky momagu vám po zaplacení vstupu, přihrají panáka vodky a vy se můžete vydat na průzkum plakátů, které holky nafotili ve spolupráci s Czech Garrison 501st Legion. Kdo je Czech Garrison 501st Legion? Banda fanoušků Star Wars, kteří se nebojí si pořídit i plné kostýmy, tudíž vás nemůže překvapit kolem kroužící Storm Trooper, Darth Vader nebo Obi Wan Kenobi.

Nákupem plakátu a zaplacením vstupu tedy lidi podporují dětskou onkologií a za zvuku gramofonů DJe Poety se klub pomalu začíná plnit. Prvním živým koncertem je dvojice Guesto a STVRPRINCX. Kluci odjeli koncert i skrze technické problémy, které způsobili výpadky z rytmu. Střídá je slovenský Sloďo, který je síce ve zdejších vodách neznámým pojmem, avšak by si pozornosti rozhodně zasloužil víc, jelikož jde o velice kvalitní rap s výborným živým projevem. O výborný doprovod na gramofóny se stará DJ Machall, který předvádí výborné scratches.

photo zdroj: Z-Art, momag.cz

Je na čase pokřtít plakáty a podívat se na kolekci Skaterskocks, tak na stage nabíhá opět sestavička holek z Momagu. Následně se do rozjetého davu se následně pouštějí Martel s Gibonem a připravují atmosféru pro hlavní shows večera, Refewa a Zverinu. Pozvání přijmá i Martin Svátek, který večer obohatí jak svou sólovou tvorbou, tak i featuringy. Refew ukazuje, že mu stage rozhodně není cizí a nedostatek audio vybavení v klubu zvládají s DJem Vatrou bravůrně.

Slovenský rapový prezident Zverina je známým freestylerem a improvizátorem. Jeho show ani po sté není stejná a rozhodně se je vždy na co těšit. Jinak tomu není ani tento večer, kde se mimo soutěže v pití piva na stage-i rozjel i freestyle/beatbox contest, kde se o verbální beaty postaral jeden z návštěvníků akce.

zdroj: youtube.com, momag.cz

Sečteno, podtrženo, když kombinujete rap, filmy a potetované krásky, nemůžete šlápnout vedle. Uvolněná atmosféra a skvělá organizace se postarali o výbornou akci, na které si rozhodně neměl chybět.A jestli si chyběl, nevadí, jelikož již brzo budeš moct Motolské dětské onkologií pomoct i ty! A to nákupem zbylých plakátů na webu Momag, kde již brzo budou dostupné. A teď si již vychutnejte originální fotky, o které se postaralo studio Z-Art a j5.cz.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná