RUKAHORE_SHOP_BANNER

Kdo ovládl CZ/SK finále nejsledovanější breakdance soutěže světa?

Devatenáctiletý Ondrej Hadidom aka El Prcinho vyhrál historicky první česko-slovenské finále taneční soutěže Red Bull BC One Cypher a vybojoval si tak postup na východo-evropské finále této nejsledovanější "breakdanceové" soutěže světa v Záhřebu! Odtud už vede přímá cesta na světové finále v Paříži. Slovenský tanečník ze skupiny Hasta La Muerte narazil na cestě za cennou trofejí na tři silné soupeře.

Večer v pražské Rock Opeře stylově nastartovali dancers z BDS Academy a Přátel lidového tance ve folklórních krojích, jejich unikátní show diváky ohromila. Kromě bboyingu, kolem kterého se celý Red Bull BC One Cypher samozřejmě točil, došlo i na další element hiphopu beatbeax a dokonalou turntablism show DJs Frikyho a Fluxe.

Ve vyprodané Rock Opeře byla masivní atmosféra a skvělá energie. Kdo chtěl bojovat o titul, musel se buď v pátek prodrat náročnou kvalifikací nebo mít štěstí, aby ho organizátoři takzvaně nasadili. V sobotním finále na sebe narazila šestnáctka špičkových tanečníků - bboys z Česka a Slovenska. Vpřed je hnalo plné nejen plné hlediště, ale i skvělý ruský DJ Smirnoff. O vítězi prestižního klání rozhodli porotci Lil G z Venezuely, Robin z Ruska a Kleju z Polska.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná