RUKAHORE_SHOP_BANNER

Jay-Z a Kanye West začali evropské turné a ohromili Londýn

První koncert z evropského Watch The Throne Tour mají Kanye West a Jay-Z za sebou. Uchvátná show, plná hymen obou rapperů, vybuchů, laserů a unikátních animací zničila Londýn

Po necelých třech měsících čekání od oznámení, odstartovala evropská část Watch The Throne Tour v londýnské o2 Aréně. Kolem půl deváté byl prostor plný, světla pohasla a lidi začali šílet. Vzápětí se z repráku spustilo pekelné intro s navazující vraždou "H.A.M.". Za záření krvavě červeného laseru se na pódiu objevil Yeezy, ale jeho kolegu bylo pouze slyšet. Vzápětí byl dav překvapen, když se zjevil na druhé stagi, nacházející se na opačném konci haly a stoupající stejnoměrně s tou na straně Kanyeho. Pánové se s fanoušky nepárali a jako jeden z prvních tracků dali i "Otis", s obří americkou vlajkou spuštěnou nad pódiem.
 
 
Po několika společných písních přišel čas na Jayův set, při kterém zaněli hity jako "Ni**a What Ni**a Who". Poté přišel čas na výměnu a chicágský rapper spustil svoje pecky jako "Jesus Walks" nebo "Diamonds from Sierra Leone". Během niž se opět vrátil Hova, aby spolu zajeli i remixovou verzi a následně i další společné tracky. 
 
 
 Jigga a Ye publikum opravdu nešetřili. Během show, trvající něco přes dvě hodiny, zaznělo okolo 35 hymen. A to jak z jejich sólových nahrávek ("Big Pimpin", "Izzo (H.O.V.A)", "Flashing Lights", "Power",...), tak i loni vydaného alba Watch The Throne. Oddech přišel až ve chvíli, kdy si rapeři sedli a zajeli pomalejší, ale kvalitní "New Day". V druhé polovině koncertu přišel odpočinek  další, v podobě Kanyeho setu na červeně zářící vysunuté stagi.
 
 
Ke konci přišel čas na "Encore", po kterém už chyběla jen jediná pecka a to hymna loňského roku "Ni**as In Paris". Kterou následně třikrát ještě zopakovali, na hlasitou žádost plné o2 Arény. Tím skončila ta nejlepší show, co jsem viděl. Za tento zážitek ta námaha cestovat a utratit dva tisíce za vstupenku stála. Prostě kdo neviděl, tak nepochpí. THAT SHIT CRAY!!!
 
 
 
 
Video: YouTube.com
 

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná