RUKAHORE_SHOP_BANNER

#FootshopBday party zbořila Holešovice! Kdo vše se na ní objevil?

Každá dobrá party končí příjezdem policie! Ne, že by se tím měli organizátoři chlubit, ale narozeniny jsou jen jednou do roka a tvůj i náš oblíbený sneakerstore bylo třeba pořádně zapít, aby se mu v tom příštím kalendářním období dařilo aspoň jednou tolik. 

Super atmosféru, která spíš než casual B-Day oslavu připomínala festival, pomohli kromě skvělejch hostů vytvořit i ti, pro který jsme postavili venkovní stage a udělali si z toho „tak trochu“ koncert.

Skvělou show nám předvedli Renne Dang a Fosco Alma z Blakkwoodu, mladá slovenská star Aless, boys z HAHA Crew, jejichž performance doplnila svým twerkem Martina Vytisková, pak zarapoval Radikal a celou show zakončil Smack, který si na stage přinesl dokonce i ohňostroj, kdyby někdo náhodou neměl dost.

Kromě rapu jsme si užili třeba i flair show v podání jednoho z nejepších freestyle barmanů na světě, Václava Abrahama a skvělý breakdance od crew Honzy Pentifulla, no a to všechno bylo zapito originálními drinky na míru od Anonymous baru a zakousnuto těmi nej burgery a hotdogy od už tradičního Foodtrucku.

Djs Maztah a Chose se celej večer starali o beaty a my doufáme, že vás tahle party dostala stejně jako nás! Checkujte fotky a vzpomínejte na #partyroku. Na akci jste si své insta fotky mohli vytisknout u stánku Printky a spoustu momentek najdete i na Instagramu pod hashtagem #FootshopBday!

Více fotek z oněch oslav hledejte zde...

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná