Dj Roxtar neobhájil. Porota i s Mike Trafikem poslala do Tchaj-wanu Dje Ondrashe!

Druhý ročník RedBull 3style probíhal podobně jako loni. Od května 2018 běžela video kvalifikace, ve které vybrala porota 6 Dj´s kteří se utkali v pátek 21. září v pražském klubu Roxy. Celý večer měl velmi nabitý program. Vystoupil Dj Wich, Dj Lu2 a porotci Dj Damianito a Dj Aleqs Notal. Koncertovali zde i legendární Trosky s Vecem, jenž zároveň večer spolu s kanadským Dj FlipOutem moderoval.

Do národního kola Redbull 3style byly vybraní víceméně "pražští" Djové - Dj Friky, Dj Forrest Pine, Dj Buldog, Dj Ondrash a loňský šampion Dj Roxtar. Moravu hrdě reprezentoval brněnský Dj Diskotek z 1210 symphony.

Pravidla zůstala stejná jako minulý rok. Set musel obsahovat 3 hudební styly a mít stopáž 15 minut.V porotě zasedl pražský producent a Dj ze skupiny PSH - Dj Mike Trafik, kralující světový šampion Dj Damianito a první světový 3Style šampion Dj Aleqs Notal. Porotci měli za úkol zhodnotit soutěžící podle čtyř kritérii: originalita – 40%, skillz - 25%, hudební výběr - 20% a práce s publikem - 15%.

První na řadu šel Dj Friky, který měl však na začátku lehké technické problémy a po půl minutě se Friky rozhodl začít show odznovu a bez problémů odehrál celý svůj set. Všichni Dj´s předvedli parádní show a skillz. Soutěž zakončil Dj Forrest Pine svým nadupaným setem plným bangerů a klasik. Celé deejayské klání suveréně vyhrál Dj Ondrash, který už byl mým favoritem minulý rok. Podle mého názoru nejvíce rozhýbal lidi a ukázal, že i při svém mladém věku může mít skillz.

"Obrovské díky těm, kteří mi drželi palce a věřili v to, že to jednoho dne dokážu...Moc si vážím všech, kteří tam byli se mnou, ať už fyzicky nebo na mě mysleli během celého dne. Všichni jsme "žampióni" společně. Děkuju za nespočet gratulací! Je mi obrovskou ctí reprezentovat Česko ve věci, kterou ze srdce nejvíc miluju a pokusím se pro to udělat maximum," vzkázal vítězný Ondrash.

Na světové finále do města Taipei v Tchaj-wanu nás tedy  pojede reprezentovat 28.11.2018 právě on. Přejeme mu hodně štěstí.

Text: Dj Trooper 7

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná